« Powrót do artykułu

Wyborcy nie boją się koronawirusa [SONDAŻ]

Ponad połowa osób biorących udział w głosowaniu na Prezydenta RP nie bierze pod uwagę ryzyka zachorowania na COVID-19.

żródło: DGP

Podejmując decyzję w sprawie udziału w wyborach, bierzesz pod uwagę ryzyko zarażenia koronawirusem?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • czytelnik(2020-07-07 10:05) Zgłoś naruszenie 62

  koperty wyzdrowiały, koronowirus już tak nie atakuje, gdy podmienili Trzaskwoskiego, ludzie, zwłaszcza zwolennicy koalicji przestali się bać

  Odpowiedz
 • sanepid(2020-07-07 12:59) Zgłoś naruszenie 50

  "Wyborcy nie boją się koronawirusa" to zaraz zrobimy wszystkim te fałszywe testy i wszyscy zostaną internowani

  Odpowiedz
 • emeryt(2020-07-07 10:28) Zgłoś naruszenie 40

  nastapiło cudowne ozdrowienie, gdy wymienili MKB na Rafałka

  Odpowiedz
 • KAZEK(2020-07-07 11:02) Zgłoś naruszenie 30

  GDZIE JEST MÓJ KOMENTARZ? NIE BYŁ "" PO LINII I NA BAZIE,," CHOLERNI CENZORZY.. PIEKŁO WAS ZRODZIŁO, NIE MA W INTERNECIE STACJI, ŻEBY WAS NIE BYŁO.

  Odpowiedz
 • Inspektor(2020-07-07 14:44) Zgłoś naruszenie 20

  .........Chciałem poruszyć temat ogólnokrajowego" pisku" ubezpieczycieli rożnych formacji Którzy przez swoje sponsorowane artykuły udowadniają Wszystkim w tym Rzecznikowi Fin asowemu że Covid to nie efekt wypadku lecz choroby i co zwalnia Ich z odpowiedzialności za wypłacalniejszych zazwyczaj dla wypadków odszkodowań lub zwrotów za wypadkowe uporczywe leczenie. Szanowni Państwo nie dajcie się robić w bambuko. Wypadek to dzialanie przyczyny zewnętrznej powodujące uszkodzenia ciała, roztrój zdrowia a nawet śmierć. Przyczyną zewnętrzna jest KoronaVirus ktorego wyłączenia zazwyczaj w OWU Ubezpieczycieli nie ma.W umowach należy badać jaki był zgodny zamiar stron -wyrok SN. Przyczyna zewnętrzna w określeniu nie oznacza tylko przyczyny fizycznej ,chemicznej ale także biologicznej i nie ma w wyłączeniach do OWU czynników szkodliwych jak np. działanie kwasu czy KoronyVirusa. Ponieważ zgodnie z wyrokami oraz SN i KC ...Art. 384 Kodeks cywilny (KC) . § 1. Ustalony przez jedną ze stron wzorzec umowy, w szczególności ogólne warunki umów, wzór umowy, regulamin, wiąże drugą oraz „Wątpliwości należy tłumaczyć na niekorzyść strony, która redagowała umowę”itp to dla przykładu Kto nie przewidział w OWU skutki działania wirusów jako przyczyny zewnętrznej biologicznej ale powodującej chorobowo obronną reakcje organizmu na czynnik zewnętrzny który za ten stan odpowiada czyli roztrój zdrowia ten ponosi za to wine i skutek obowiązku wypłaty odszkodowania. Dla przykładu inne OWU i innych firm przewidują różne wyłączenia w tym Koronywirusów które wywołują COVID -19 co dowodzi ,ze ubezpieczyciele z powyższego uzasadnienia zdawali sobie sprawę.

  Odpowiedz
 • Inspektor Ubezpieczeniowy(2020-07-07 14:51) Zgłoś naruszenie 10

  ..........Chciałem poruszyć temat ogólnokrajowego" pisku" ubezpieczycieli rożnych formacji Którzy przez swoje sponsorowane artykuły udowadniają Wszystkim w tym Rzecznikowi Finansowemu że Covid 19 to nie efekt wypadku lecz choroby i co zwalnia Ich z odpowiedzialności za wypłaca nie zazwyczaj kosztowniejszych dla wypadków odszkodowań lub zwrotów za „wypadkowe uporczywe leczenie”. Szanowni Państwo nie dajcie się robić w „bambuko”. Wypadek to przede wszystkim działanie przyczyny zewnętrznej powodujące uszkodzenia ciała, roztrój zdrowia a nawet śmierć. Przyczyną zewnętrzna jest KoronaVirus którego wyłączenia zazwyczaj wd otychczasowych OWU nie spotkacie .W umowach należy badać jaki był zgodny zamiar stron -wyrok SN. Przyczyna zewnętrzna w określeniu nie oznacza tylko przyczyny fizycznej ,chemicznej ale także biologicznej. Ponieważ zgodnie z wyrokami oraz SN i KC ...Art. 384 Kodeks cywilny (KC) . § 1. Ustalony przez jedną ze stron wzorzec umowy, w szczególności ogólne warunki umów, wzór umowy, regulamin, wiąże drugą oraz „Wątpliwości należy tłumaczyć na niekorzyść strony, która redagowała umowę”itp to dla przykładu Kto nie przewidział w OWU skutki działania wirusów jako przyczyny zewnętrznej biologicznej ale powodującej chorobowo obronną reakcje organizmu na czynnik zewnętrzny który za ten stan odpowiada czyli roztrój zdrowia ten ponosi za to winę i skutek obowiązku wypłaty odszkodowania. Dla przykładu inne OWU i innych firm przewidują różne wyłączenia w tym Koronywirusów które wywołują COVID -19 co dowodzi ,ze ubezpieczyciele z powyższego uzasadnienia zdawali sobie sprawę.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!