« Powrót do artykułu

Smutne nastolatki. Cała prawda o polskich dzieciach

Są w czołówce tych, które mają niską samoocenę. Źle postrzegają swój wygląd i zdrowie oraz relacje z rodzicami. Takie są wyniki badań HBSC w ponad 40 państwach.

depresja

żródło: ShutterStock

Zdaniem autorów międzynarodowego raportu gorsza samoocena jest efektem mniejszego ruchu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (12)

 • tym(2020-05-21 10:43) Zgłoś naruszenie 144

  A jakie mają być jak od najmłodszych lat są tylko staszone .Jak nie biedą to piekłem do którego ich wsadzi ten co jest tylko miłością.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Będzie więcej samobójstw(2020-05-21 10:46) Zgłoś naruszenie 81

  Prognozy są fatalne. Jedyne co ich czeka to bezrobocie i upadek wszystkiego dookoła połączony z drogą żywnością i mieszkaniami....Czyli co nie tknąć to truchło.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • prosto do nieba(2020-05-21 11:10) Zgłoś naruszenie 65

  Takie są efekty indoktrynacji kościelnej dzieci od wieku przedszkolnego. Ponieważ indoktrynacja kościelna była wg styropianu niewystarczalna 21 lat temu dołożyli pranie mózgów w wydaniu ipn.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Krzysztof M.(2020-05-21 10:15) Zgłoś naruszenie 35

  Cały system edukacji jest na to nastawiony. Model pruski i sowiecki rządzą w edukacji w zmieszaniu z nowymi poglądami, że pieniądz systemem wartości człowieka /reklamy plus internet/. Bogate dzieci plus nauczycielskie trafiają przypadkiem (sic) do lepszych klas . Reszta to widzi i nabywa samooceny od najmłodszych lat.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • nn(2020-05-21 14:28) Zgłoś naruszenie 31

  Więcej porno od najmłodszych lat, to pewnie im samoocena skoczy, jak się porównają z tymi "aktorami". Jakie wzorce daje popkultura?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!