« Powrót do artykułu

Lekarze mają milczeć o koronawirusie. Dyrektorzy wyciszają medyków

Lekarze, którzy piszą o nieprawidłowościach i brakach w szpitalach, dostają zakaz rozmów z dziennikarzami i dzielenia się informacjami za pomocą mediów społecznościowych.

list Józefy Szczurek-Żelazko

żródło: DGP

list Józefy Szczurek-Żelazko

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Komentarze (118)

 • Suweren(2020-03-26 08:14) Zgłoś naruszenie 20531

  Chcemy informacji publicznej, na ile dni szpitale sa zaopatrzone, ile sztuk masek przyłbice kombinezonów rękawiczek, testów Przestańcie pisowcy ukrywać prawde jak ruskie w Czernobylu, ryzykując zdrowiem narodu

  Pokaż odpowiedzi (19)Odpowiedz
 • Oma(2020-03-26 10:59) Zgłoś naruszenie 16620

  Tak się dzieje gdy polityka i religia wchodzą we wszystkie dziedziny życia.Jednych obrażasz politycznie a drugim obrażasz uczucia religijne.Gdy upadał socjalizm w Polsce i rodziła się nowa demokracja ,obiecywano nam że wreszcie będziemy mogli mówić co myślimy.Niestety przez trzy dekady wytworzono takie przepisy i urodzono tylu ,,świętych, że nie ma komu h**u powiedzieć.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Alex(2020-03-26 10:59) Zgłoś naruszenie 11019

  Zablokowali dostęp do służby zdrowia ludzie choruja na inne choroby przewlekle. Nie ma diagnostyki i sie dziwić ze umierają na choroby współistniejące a nie na wirusa. Trzeba pis pociągnąć do odpowiedzialności zbiorowej za śmierć społeczeństwa. Od stycznia w kraju pojawiały się zachorowania ale rząd kazał milczeć lekarza. W zachodniopomorskim w mniejszej miejscowości w szpitalu na oddziale dziecięcym byli Włosi dziewczynka ojcem z korona wirusem szpitala przeniósł ich do izolatkk a innych pacjentów odesłali do domu gdzie rodzice w domu rozchorowali się majac objawy do koronawirusa. Tak dba o nas Państwo kazać milczenie c medykom. Narażają nas na utratę zdrowia. Banda bandytow!!! Czas rozliczyc towarzystwo wzajemnej adoracji.

  Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
 • Dziadek wnuków(2020-03-26 11:51) Zgłoś naruszenie 9122

  Spokojnie obywatele drodzy , to jest ruch mocno przemyślany przez nominantów obecnej partii, ludzi wybranych z klucza TKM ! Tuzy z Ministerstwa Zdrowia, a nie tylko myślę , bo i Ministerstwa Propagandy Publicznej na Woronicza , doszli do skądinąd prostego wniosku , iż rzecz nieujawniana nie istnieje ! Eureka, prawda ? Było już, że " czarne jest białe ... " może być też zwalczanie wirusa poprzez jego ignorowanie ?! Przemilczanie także braków dostępności do środków walki z nim także jest takim "magicznym" sposobem ! Coś w tym musi być , bo Polski jakoś - póki co - to badziewie omija. Zauważyło pewnie, że naród wybrany nie zauważa go, wprost olewa a że łasy sławy omija nas z daleka. Zacznę chyba wierzyć w PiS, także w Boga, i ich cuda !?

  Odpowiedz
 • 007KAL(2020-03-26 10:07) Zgłoś naruszenie 8817

  Jak się uważnie słucha nawet wiadomości w TVP, to nie trudno zauważyć, że kreowana jest neowirtualna rzeczywistość. 1. Pomysł, że na pacjencie spoczywa obowiązek poinformowania, o tym, że miał albo nie miał ryzykownego kontaktu z kimś zakażonym jest mało poważny. Oczywistym jest, że kierując się logiką (bez przymiotników) trzeba założyć, że każdy kto trafia do szpitala jest zakażony i postępować jak z zakażonym, ale jak wynik testu pojawia się po 24 godzinach, to jest to nie do zrealizowania. 2. Wszyscy będą się uczyć przez Internet. Tak tylko taki działanie wymaga transmisji dużej ilości danych, więc (np.) Minister Szkolnictwa (każdego ) powinien zacząć o załatwienia z operatorami, aby młodym ludziom dali odpowiednią ilość "pasma" w godzinach prowadzenia zajęć, Bo oni (np.) studenci mają pasmo, ale w środku nocy, a wtedy zajęć się nie prowadzi... 3. Pan Minister od cyfryzacji powinien krytycznie popatrzeć, jak jego cyfrowe podwórko III RP jest głupio/bezmyślnie/nieergonomicznie zorganizowane. Wszystkiego trzeba szukać przez Google, a nie (modne kiedyś) Bramy ....

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Rafał(2020-03-26 11:31) Zgłoś naruszenie 8313

  ...a może jednak na czas tej ZARAZY zacznijmy się nawzajem wspierać i pomagać sobie a nie dzielić politycznie i szczekać na siebie nawzajem.Każdego z nas może dopaść ta zaraza i gdy trzeba będzie się ,,wylogować,, to wtedy nasze racje polityczne możemy sobie wsadzić w trumienne buty.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Yeti(2020-03-26 12:36) Zgłoś naruszenie 6516

  Zwolnić od razu dyscyplinarnie wszystkich. Rząd PiS sam wszystkich uzdrowi.. ZUS też wyleczył część inwalidów.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Didżej(2020-03-26 13:14) Zgłoś naruszenie 644

  A co zrobią lekarzom za nieprzestrzeganie zakazu? Zwolnią? Przecież ich i tak jest za mało.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • magic(2020-03-26 15:08) Zgłoś naruszenie 593

  Każdy obywatel powinien mieć możliwość zakupienia maski/masek ochronnych, jak widać w Sejmie posłowie nie mieli z tym problemu a zwykły Człowiek jest narażony na infekcję bo zakup maski to marzenie ściętej głowy;

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • peksiu(2020-03-26 12:08) Zgłoś naruszenie 4912

  Do ::Insp.Pracy- ale cię twój GURU - głupotą zainfekował- tak jest, KORONAWIRUS - to wina Tuska i dodaj jeszcze Putina.. A, może zdjąć ochronę NACZELNIKOWI PAŃSTWA-,który , każe a nie odpowiada za nic.Tam są miliony. Kto szczuje - Rafał- przeciw Polakom- najwięcej zła i mowy nienawiści leci dalej od telewizji Kurskiego,- np. już przeciw innym krajom- =wywiad z Tajwanu- pani :;redaktorka""- Chiny pomagają innym krajom bo taki mają polityczny i ekonomiczny interes- tak by w ogóle nie pomagali. Potem pan prezydent ogłasza ,że to on załatwił z Prezydentem Chin- transporty pomocy medycznej. Dalej ,-pomoc dla rolników- pan prezydent- niepłacenie - zamiast przesunięcia składek ZUS- pan prezydent, a kto o to wnioskował - cisza .?????Kto wnioskował o pomoc dla OSP- ??????znowu pan prezydent- a to nie prawda. Karze się ,i zamyka usta tym pracownikom służby zdrowia i lekarzom też - za mówienie prawdy o sprzęcie medycznym- o tym czego brakuje. Wybory ważniejsze niż zdrowie i życie sekciarze z pisu. PS. PiS i PO =to samo zło pochodne z AWS, tylko kłótnie o stołki .Konie przestają jeść- wozy same nie pojadą.

  Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
 • wstyd(2020-03-26 16:01) Zgłoś naruszenie 4612

  Pisowscy kapo zwalniają dyscyplinarnie z pracy za najmniejszy przejaw krytyki

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Komuna(2020-03-26 12:01) Zgłoś naruszenie 445

  wiecznie żywa !

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Zib(2020-03-26 11:08) Zgłoś naruszenie 4234

  W deutchlandowie nic nie można napisać o pandemii bez zgody centralnej władzy politycznej! To jest prawdziwy zamordyzm

  Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
 • Więcej powagi(2020-03-26 14:51) Zgłoś naruszenie 373

  Apeluję o rzeczowe komentarze. Jeśli ktoś ma coś do powiedzenia rozsądnego, niezależnie od tego z jakiej jest opcji politycznej, to niech przedstawi swój pogląd w sposób kulturalny, bez epitetów i obrażania. Nikomu nie można zamykać ust, ale trochę więcej powagi w sytuacji jaka jest na świecie i niestety także w Polsce, gdzie jedni ludzie umierają, a inni niedługo mogą stracić pracę lub firmę.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Olaf(2020-03-26 16:41) Zgłoś naruszenie 3161

  Mam pytanie:Ile w Polsce osób zabił do tej pory KoronaVir a ile POlitycznie Donald Tusk i POmylency< zatrudnianych długie lata w szkodliw i nieb warunkach pracy, kradnąc Im wstecznie w 2008r z mocą na 1998rUstawaPOmostowa wiek emerytalny gdyż niedozywaja Oni obecnie Jego nowego wieku emerytaln albo dożywszy żyją co najwyżej po dwa trzy lata odchodząc w zaświaty?Ludzie Ci rozpoczynali pracę jeszcze w latach 70tych a wg Tuska mieli pracować po 52 lata nie licząc nadgodzin

  Pokaż odpowiedzi (12)Odpowiedz
 • MYSL!(2020-03-26 14:13) Zgłoś naruszenie 1620

  TEN WIRUS NIC NIE ZNACZY, A DANE TO TYLKO KORELACJA NIE MAJACA NIC WSPOLNEGO Z RZECZYWISTOSCIA

  Odpowiedz
 • Dziadek wnuków(2020-03-26 15:01) Zgłoś naruszenie 1510

  Kocham życie ... a z życia najbardziej dziewice, te młodsze i te starsze, blond-rude i czarnawe, ale przybył tu z dalekiego kraju złośliwy, skośny wirus i chce zabrać mi radość z życia !! Więc VETO mówię, nie pozwalam, i topię intruza w spirytusie, ogórkiem kwaśnym dobijam, rachunek zaś wysyłam do potomków Dżyngis Chana. A gdy wystrzeli wiosna, i w maju bzy rozkwitną weżmę pod rękę siwą babcię, biwak nad Świdrem rozbijemy i niejedną butelczynę z różowym & musującym wypijemy. A co tam ... na zdrowie, i za zdrowie Pań. Nie zmógł nas Szwed, Hun z Berlina, nie zmogła nas komuna więc i nie zmoże ta zaraza !!!

  Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
 • Zdrowy nie umrzr(2020-03-26 12:26) Zgłoś naruszenie 1457

  Tylko Ci z licznymi chorobami towarzyszącymi. Lewackie Media zakłamują rzeczywistość. We Włoszech i Hiszpanii umierają owszem. ...ale ci co na nich przyszedł czas.

  Pokaż odpowiedzi (6)Odpowiedz
 • czytelnik(2020-03-26 13:03) Zgłoś naruszenie 1432

  DGP jak zawsze na dyżurze podrzegania

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • kalenica(2020-03-26 18:34) Zgłoś naruszenie 132

  to jest zadziwiajace,ze sa ludzie ktorzy we wszystko wierza..Jak mozna bylo wierzyc,ze cos,co jest wytwarzane w fabryce--margaryna--moze sie rownac produktowi,tworzonemu przez nature--trawa,krowa,mleko,maslo.I jeszcze miec pretensje do ONYCH.Pytam sie gdzie byl zdrowy rozsadek.To co mowia prof,trzeba wziasc pod uwage i tyle.Mimo wszystko im wierze,a nie tym medrca gimnazjalnym

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!