« Powrót do artykułu

Jeden głęboki oddech i wracam. Pokoje wytchnień dla opiekunów osób niepełnosprawnych

Opiekunowie osób niepełnosprawnych są z nimi 24 godziny na dobę. Przez lata. Z myślą o nich powstał pokój wytchnień. Po to, by odetchnęli. Raz na jakiś czas.

niepełnosprawny

żródło: ShutterStock

Opiekunowie osób niepełnosprawnych są z nimi 24 godziny na dobę. Przez lata. Z myślą o nich powstał pokój wytchnień. Po to, by odetchnęli. Raz na jakiś czas.

statystyki

Komentarze (4)

 • zgroza(2019-03-02 20:55) Zgłoś naruszenie 50

  no i dla takich osób nie ma pomocy

  Odpowiedz
 • marta(2019-03-02 23:50) Zgłoś naruszenie 50

  "Państwo " jest b. okrutne wobec niepełnosprawnych i ich opiekunów i b. często po prostu gnoi....nie sposób uzyskać podstawowych praw a co dopiero pomocy a sprzeniewierzanych pieniędzy jest mnóstwo na zupełnie niepotrzebnych urzędników bez grama empatii na różnego rodzaju programy...nawet nie zamierzają nikogo wysłuchać...ja np. potrzebuję prawnika , lub choćby studenta prawa który by mi pomógł w tych moich walkach z "władzą " i nie ma czegoś takiego...sądzę , że wielu osobom by się to przydało...to gdzie ta konstytucja i podstawowe prawa człowieka ?

  Odpowiedz
 • i to by było na tyle(2019-03-03 09:21) Zgłoś naruszenie 00

  Na papierze to wszystko gra. Poparto ludzi agencji rzymskiej, która chroniła ludzi Solidarności nie dla dobra robotników ale swego własnego. I tak w imię ordo iuris oraz świętości poczętego, spolegliwej a posłusznej żony - wykorzystuje się dzieci, kobiety i ubogich mężczyzn stale. Dzieje się tak na całym świecie - aroganccy katoprawacy górą. Od 1989 r. politykierzy umożliwili prawnie zawłaszczenie kraju świętym i świeckim właścicielom dóbr wspólnoty. Żona jest eksploatowana ponad miarę i pomaga jej koleżanka. Dla męża winno być miejsce w hospicjum, a zona przychodzić do niego na 8 godzin.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!