« Powrót do artykułu

Staż na prowincji? Tylko jako uzupełnienie kształcenia

Rezydent mógłby odbywać kilkunastotygodniowy staż w szpitalu powiatowym, aby zdobyć dodatkowe doświadczenie. Takiego zapisu nie ma w nowelizacji ustawy o zawodzie lekarza, można go jednak wprowadzić do programów specjalizacji.

lekarz

żródło: ShutterStock

Dyrektorzy szpitali powiatowych też nie są przekonani, że rezydenci są receptą na ich braki kadrowe

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Xyz(2019-01-10 14:49) Zgłoś naruszenie 13

  Rezydenci to roszczeniowe rozpuszczone chamstwo, dla którego liczy się tylko mamona a nawet recepty nie potrafi wypisać prawidłowo.

  Odpowiedz
 • jhgfjfg(2019-01-11 10:41) Zgłoś naruszenie 12

  Biedactwa, muszą sie przenieść z Ostrołęki do Elbląga. Pacjent jest najważniejszy a nie Wasze kredyty. Oddajcie forse za studia.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Lola(2019-01-12 22:22) Zgłoś naruszenie 00

  A JAK TAKI REZYDENT TAM WYTRZYMA!!!JAK TAM W POWIATOWYCH SZPITALACH SA OD LAT KLIKI ZORGANIZOWANE!!!ORYDYNATOR BĘDZIE ICH NOCAMI WYRECZAL A SAM SWOICH PACJETOW PRZYJMÓWIŁ W DZIEŃ I LECZYŁ BO BYLI U JEGO PRYWATNIE. CO MOŻE TAKI MŁODY JAK TERAZ ŻADEN STARSZ LEKARZ NIE CHCE IM WIEDZY PRZEKAZAC!!!NO CHYBA ZE TO SYN CZY CÓRKA JEST .DO TEGO MUSZA MIEĆ ZNAJOMOŚCI NADAL.STARYCH ŚLEPYCH NIEDOLEZNYCH SIĘ TAM TRZYMA A MŁODEGO DO NICZEGO NIE DOPUSZCZA.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!