« Powrót do artykułu

Odchudzanie na czarno. "Cudowne" tabletki rujnują zdrowie

Internetowy zakup śmiertelnie niebezpiecznych pigułek, dzięki którym można schudnąć kilkanaście kilogramów w miesiąc, zajmuje najwyżej półtorej godziny. Leczenie powikłań często trwa latami.

leki 2

żródło: ShutterStock

Ludzie zdają sobie sprawę z niepożądanego działania leków, ale uspokajają się, że „mnie to na pewno nie spotka”. Jeśli organizm dobrze znosi przyjmowany preparat, mówią: „To dowód, że mi nie szkodzi”. A jeżeli źle się czują po zażyciu, twierdzą: „Przynajmniej wiadomo, że działa”

statystyki

Komentarze (2)

  • Iza(2017-09-20 13:19) Zgłoś naruszenie 00

    Wszyscy od razu myślą że tabletki cuda działają a tak niestety nie jest. Dieta, dieta i jeszcze raz dieta i ruch to najważniejsze jeśli ktoś myśli o tym by zdrowo schudnąć bez efektu jojo. Ja dopiero zaczynam przygodę z dietą pudełkową lightdiet i zobaczymy jak to wpłynie na moją wagę. Koleżanka na niej schudła 10 kg więc liczę że mi też się uda.

    Odpowiedz
  • Alina(2019-04-10 18:13) Zgłoś naruszenie 00

    Dita jest bardzo ważna, zgadzam się z Izą, nie mniej sama podczas odchudzania stosowałam Slimunox i jego stosowanie tez mi bardzo dużo dało. I nie chodzi mi o jakieś cuda, ale zahamowanie odczuwania głodu - nie podjadałam. Po drugie poprawiona przemiana materii, szybciej pozbywałam sie kalorii. No i na koniec ostatni "składnik" - systematyczne ćwiczenia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!