Radziwiłł: Zbyt wiele wolnego rynku w służbie zdrowia

07.09.2017, 12:04; Aktualizacja: 07.09.2017, 12:16
Jak zaznaczył minister zdrowia, wyzwaniem dla Europy jest m.in. wysoki odsetek palaczy, otyłych oraz niewielka liczba osób, które regularnie wykonują ćwiczenia fizyczne. Dodał, że te problemy występują w mniejszym lub większym stopniu w każdym europejskim kraju, także w Polsce.

Jak zaznaczył minister zdrowia, wyzwaniem dla Europy jest m.in. wysoki odsetek palaczy, otyłych oraz niewielka liczba osób, które regularnie wykonują ćwiczenia fizyczne. Dodał, że te problemy występują w mniejszym lub większym stopniu w każdym europejskim kraju, także w Polsce.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Krzysztof Hadrian Agencja Gazeta

W służbie zdrowia można zauważyć zbyt wiele wolnego rynku, co nie pomaga ani pacjentom, ani systemowi opieki – powiedział w czwartek podczas jednego z paneli Forum Ekonomicznego w Krynicy minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • jura(2017-09-08 09:33) Zgłoś naruszenie 50

  Dzięki wolnemu rynkowi płacę rachunki kartą a nie wciskam kopert.Nie proszę o łasę ale jestem zapraszany.Młodzi lekarze to rozumieją i się wtym odnajdują a weterani bez kopert są coraz bardziej sfrustrowani.

  Odpowiedz
 • kozak(2017-09-07 16:23) Zgłoś naruszenie 20

  panie ministrze cała ta reforma służby zdrowia i stworzenie sieci szpitali doprowadzi do ograniczenia dostępu do lekarzy i służby zdrowia dla wielu pacjentów przy coraz mniejszej liczbie lekarzy i ograniczaniu wykonywania zabiegów i operacji oraz coraz mniejszym dostępie do aptek i leków ratujących życie i dla przewlekle chorych przez ich coraz mniejszą dostępność i wysoką cenę. Więc jeśli to zmienicie to bardzo ułatwicie życie wielu pacjentom i ludziom przy nich żyjących

  Odpowiedz
 • Vlado(2017-09-09 10:51) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Radziwiłl zrób Pan coś wreszcie do cholery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane