« Powrót do artykułu

Wybory 2011: Trwa bój o trzecie miejsce - SLD znów wyprzedza Ruch Palikota

 "Gazeta Wyborcza" opublikowała trzeci z serii przedwyborczych sondaży TNS OBOP. Wg niego Platforma jest niezagrożona, o 11 proc. przed PiS, a SLD znów wyprzedza Ruch Palikota.

Wybory 2011: Trwa bój o trzecie miejsce - SLD znów wyprzedza w sondażach Ruch Palikota

żródło: GazetaPrawna.pl

Wybory 2011: Trwa bój o trzecie miejsce - SLD znów wyprzedza w sondażach Ruch Palikota

statystyki

Komentarze (13)

 • Fix(2011-10-05 09:35) Zgłoś naruszenie 00

  Uważam, że trzeba być "wyjątkowym nieudacznikiem" aby w sytuacji kryzysu finansowego oraz zaciekłego zwalczania się dwóch prawicowych ugrupowań mieć tak słabe poparcie jak SLD za sprawą swojego przewodniczącego.

  To on będąc "twarzą" tego ugrupowania odpowiada za marginalizację SLD.

  Być może SLD ma rzetelnie przygotowany program, ale przewodniczący Napieralski tak nieudolnie go prezentuje, że gorzej się nie da.

  Czy w SLD nie ma ludzi rozsądnych, którzy powiedzą temu "plastusiowi" Napieralskiemu, aby nie pchał się do mediów bo się tam po prostu błaźni ?

  Wiele osób dotychczas sympatyzujących z SLD "zagłosuje nogami" i pozostanie w domu w dniu wyborów, albo oddadzą swój głos na RPP, gdyż nie chcą się wstydzić w przypadku ewentualnego powołania "plastusia" Napieralskiego na jakiekolwiek stanowisko rządowe.

  P.S.

  "...Miałeś, chamie, złoty róg, ostał ci się jeno sznur..."
  Ten cytat z "Wesela" Wyspiańskiego zdaje się być w polskiej historii ciągle aktualny.

  Odpowiedz
 • tak i siak(2011-10-05 09:37) Zgłoś naruszenie 00

  Ale śliczne zdjęcie - pan Napieralski wygląda jakby mszę odprawiał. Bardzo ładne :)

  Odpowiedz
 • kolo(2011-10-05 22:58) Zgłoś naruszenie 00

  jak przed kazdymi jednymi wyborami obiecuja maja plany czaruja mydla nam oczy a po wszystkim maja nas wszystkich gdzies ...

  Odpowiedz
 • KNP(2011-10-05 12:19) Zgłoś naruszenie 00

  A teraz zsumujmy te procenty. Wynik 76%. Co z pozostałymi 24%? Dlaczego Gazecie Wybiórczej i reżymowej telewizji zależy aby nie informować społeczeństwa o poparciu dla Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke? Myślę że jak przynajmniej połowa społeczeństwa zada sobie kiedyś te pytania to powoli zaczniemy dążyć ku normalnemu państwu i w końcu na prawdę skończymy z socjalizmem.

  Odpowiedz
 • tak i siak(2011-10-05 13:46) Zgłoś naruszenie 00

  Być może, jednak program pana Janusza Korwina-Mikke jest jakby to powiedzieć
  i nie skłamać? - w wielu punktach po prostu jajcarstwem. Nie ma sensu rozwodzić się nad i przywoływać po kolei. Przy niektórych założeniach Pana Janusza prawdopodobnie wkrótce doszłoby do samounicestwienia.
  W sumie - program żadnej z partii, nie daje jakichkolwiek gwarancji, o czym każdy wie, kto żyje dłużej niż pięćdziesiąt lat, a i historia nie nastawia optymistycznie.

  Odpowiedz
 • PRECZ Z MARIHUANA! PRECZ Z PALIKOTEM!(2011-10-05 14:49) Zgłoś naruszenie 00

  Mamy do czynienia z jednym z największych skandali w historii polskiej demokracji po 1989 roku. RUCH POPARCIA PALIKOTA chce legalizacji narkotyku przez co umożliwi dostęp do marihuany naszym dzieciom. To jest mega skandal bo facet dąży do zdobycia władzy poprzez ułatwienie naszym dzieciom dostępu do narkotyków!. Tą sprawą powinien zając sie Rzecznik Praw Dziecka i bardzo dziwne jest, że w tym temacie milczą media. Janusz Palikot to zguba dla naszych dzieci!!!

  Odpowiedz
 • tom(2011-10-05 17:15) Zgłoś naruszenie 00

  Co za idiotyczne sondaże.. sumując procenty wychodzi 75% no plus jeszcze pjn i ppp niech nawet wyjdzie 76-77, gdzie pozostałem 24%?? to się nazywa manipulacja..

  Odpowiedz
 • obcy(2011-10-05 19:20) Zgłoś naruszenie 00

  tusk duzo gada ***** robi caly czas gada o kryzysie niech zabiora sobie troche diet to niebedzie dziury w budzecie a zreszta niech idzie do logopedy mi osobiscie nic ta zasrana polska nie dala caly czas bieda zapier... na budowie i zycie na kreske zima walka o opal i jedzenie zobaczylem zycie dopiero za granica jestem tu juz kilka lat z rodzina i napewno szybko nie wrocimy do tego syfu zaduzo widzielismy...

  Odpowiedz
 • do @3,@6(2011-10-05 19:24) Zgłoś naruszenie 00

  Co z pozostałymi "24%" ?

  A może jeszcze myślą ...?
  Myślenie jest zawsze dobre, nawet ... przed wpisem internetowym.

  Odpowiedz
 • zabi(2011-10-05 19:58) Zgłoś naruszenie 00

  palikot kto to jest zkad to cos sie wzielo...

  Odpowiedz
 • Głupi telewidz(2011-10-05 21:27) Zgłoś naruszenie 00

  Odpowiedź do "matematyków" sumujących poparcie poszczególnych partii w wyborach:te 24% (z grupy sondażowej ) potencjalnych wyborców ma dylemat ,czy iść na piwo czy na wódkę.Ci "komentatorzy-matematycy" mają tylko komputer zamiast mózgu.

  Odpowiedz
 • belfer(2011-10-06 08:44) Zgłoś naruszenie 00

  CZY NARÓD ZAPOMNIAŁ JAK WYGLĄDAŁY RZĄDY PIS-u? ZA WSZELKA CENĘ NIE WOLNO DOPUŚCIC DO TEGO BY SIĘ ZNOWU HISTORIA POWTÓRZYŁA.
  KACZYŃSKI KTÓRY JAK SAM POKAZUJE OSTATNIO JEST PRZECIWNIKIEM ROZWOJU, WSPÓŁPRACY NA ZSADACH DEMOKRACJI, JEMU SIĘ MARZY PREZESOWANIE CAŁEJ POLSCE NA ZASADZIE "... jak PAN PREZES KARZE TAK BĘDZIE..." NARODZIE UWAŻAJ !!!

  Odpowiedz
 • klakier(2011-10-05 20:29) Zgłoś naruszenie 00

  Ludzie SLD zawsze uważali za ANTYklerykalną partię, ale teraz już zrozumieli,że to BZDURA i będą głosować na p.Palikota. SLD wyjechała na plecach biedniejszego społeczeństwa, któremu póżniej dała "popalić". Jeżeli dalej będą się "lizać" z kościołem, to mogą zniknąć jako partia. Precz a BANDZIORAMI klerykalnymi od władzy. Jesteśmy Państwem świeckim- w/g Konstytucji i TAK ma być.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!