« Powrót do artykułu

Najlepszy wynik PiS w sondażach w tym roku: od PO dzieli go tylko 7 pkt proc.

Trzy tygodnie przed wyborami PiS ma najlepszy wynik w tym roku, a jego strata do PO zmalała do 7 pkt proc. Na PO chce głosować 33 proc., na PiS - 26 proc. respondentów - wynika z sondażu TNS OBOP dla "Gazety Wyborczej".

Sondaż.

żródło: GazetaPrawna.pl

Sondaż.

statystyki

Komentarze (23)

 • ktos(2011-09-28 18:26) Zgłoś naruszenie 00

  lemingi to twoja rodzina

  Odpowiedz
 • PO,SLD,PSL to agetura PRL(2011-09-21 11:37) Zgłoś naruszenie 00

  Pamietaj Polaku,ze lib.eraly to barwione swi.nie PO lew.ackich wie.przach,wyhodowane na odchodach tej samej swi.niarni.To sprzedawcy i likwidatorzy Polski,PO,SLD,PSL to agentura PRL.

  Odpowiedz
 • simellina(2011-09-28 22:11) Zgłoś naruszenie 00

  Mam nadzieję, że PO będzie nadal rządzić w Poznaniu, to dzięki tej partii nasz powiat tak dobrze się rozwija. Acha i nie będę głosować na jedynkę tylko na panią z nr 5.

  Odpowiedz
 • mężczyzna(2011-09-23 16:55) Zgłoś naruszenie 00

  Gadanie o tym, że przez Platformę Polka jest zadłużona jest co najmniej żałosne. Na świecie jest kryzys, Polska i tak się dobrze trzyma ale nieroby zawsze będą narzekać. Głosuję na PO.

  Odpowiedz
 • kobieta(2011-09-22 14:55) Zgłoś naruszenie 00

  Haha, faktycznie.
  Ja poprę PO, w Poznaniu. Oddam głos na Szydłowską, poznałem ją ostatnio na pikniku hokeja na trawie dla dzieci z PWS gdzie brała udział w meczu gwiazd. popieram takie inicjatywy.

  Odpowiedz
 • Sar(2011-09-24 09:50) Zgłoś naruszenie 00

  Nie no Głosujmy na PiS - cofnijmy się w rozwoju o 10lat.
  Kampania budowana na Katastrofie Smoleńskiej!!!

  Odpowiedz
 • Mark(2011-09-21 15:03) Zgłoś naruszenie 00

  Jeżeli CBOS dla tendencyjnej G.Wybiórczej zrobił badania, oczywiście techniką sondażu wśród tych którzy chcą odpowiadać CBOS, to wynik jest doskonały dla PiS. Trzeba go bowiem zweryfikować na ok. 10% więcej dla PiS. Towarzysze z wybiórczej w popłochu! Pytają studenta, dlaczego on i jemu podobni głosują za PiS jakby nie rozumiejąc ,że PO rządziła monopolistycznie przez 4 lata i nic. Pawlak z PSL? Ten chłop nie wiedział nawet o decyzjach PO! Czasem dowiadywał się z prasy. Teraz Tusk i to mu zabierze nową ustawą o informacji publicznej. Będzie Pawlak tylko wiedział , jako strażak, w której wsi jest pożar i nic więcej! pozostaną mu jedynie zabawy strażackie. A Zbycho, Miro, Rychu będą hazard uprawiać. Kraj zapewniać o cudzie i straszyć
  tragedią pisowską, która dotyczyła złodziei na stanowiskach, a tych było nie mało i nikt ich nie rozliczył / Sawicka do tej pory ma się dobrze, a Sobiesiak wyciął w Zieleńcu połacie lasu bez wiedzy leśników i nic? Oto RP w wydaniu PO .

  Odpowiedz
 • Janeczek(2011-09-21 13:41) Zgłoś naruszenie 00

  Baju-baju z tym poparciem dla PO.
  U platfusów popłoch totalny. Ostatnio zrobili trzy poufne badania poparcia wg najnowszej metodologii i w żadnym 22% nie przekraczają, a pisiaki - jak mieli tak mają 30% poparcia.
  Szpec platfusów od finansów już takiego manka narobił (vide zegar Balcerka), że tylko myśli jak tu wiać do Ameryki , bo niby wojna tuż tuż. No i Radzio papla, że matrone Merkel to Trojan i jak nic spisek z mość Putinem zawiązała.
  Widać, że na ostanie tygodnie kampanii to u platfusów zmiana motta.
  Teraz brzmi : ratuj się kto może ! nawet NBP przenosi kapuchę do prywatnych banków.

  Odpowiedz
 • Piotr(2011-09-21 12:47) Zgłoś naruszenie 00

  Ten wynik jest znacznie lepszy ,pamietac trzeba o sposobie przeprowadzania sondazy,ktore wykluczaja osoby nie posiadajace telefonow w tym mieszkajace na wsi, a tym w Polsce Tuska zyje sie najgorzej.Chcialbym tez zwrocic uwage ,ze Po tak naprawde nie przedstawilo solidnego programu tylko gniot merytoryczno -stylistyczny i caly ich program to tak naprawde kampania negatywna tylko po to aby nie rozmawiac o niepowodzeniach tej kadencji. No bo tez jak wyjasnic te wszystkie sprawy.Arogancja i ignorancja.

  Odpowiedz
 • KASIA(2011-09-21 12:43) Zgłoś naruszenie 00

  Muszę sprostować pierwsze zdanie MAM NADZIEJĘ, ŻE PIS BĘDZIE PROWADZIŁ !!!
  TEGO ŻYCZĘ SOBIE I WSZYSTKIM POLAKOM!!!

  PANIE KACZYŃSKI RATUJ POLSKĘ!!!

  Odpowiedz
 • KASIA(2011-09-21 12:40) Zgłoś naruszenie 00

  Bardzo się cieszę że PiS prowadzi!!! Mam nadzieję, że wyprowadzą Nas z życia w ubóstwie!!! Tusk niech jeździ dalej swoim okichanym busem ciekawe za czyje pieniądze to robi... Pod Pana rządami jest Polakom tragicznie źle!!! Żyjemy skromnie i tak nędznie jak Pan za pewne nigdy z Pana pensją... Życzę Panu żeby kiedyś Pan tego posmakował. Nie mamy pracy! Wszystko prywatyzujecie zapominając, że ten Wasz dochód z prywatyzacji jest TYLKO JEDNORAZOWY!!! Zabieracie tym samym miejsca pracy milionom ludzi! Za rządów Pana Kaczyńskiego żyło się o wiele lepiej nie było takich wysokich cen, rolnicy dostawali większe pieniądze, opłacało się hodować trzode itd dziś mojego ojca na to po prostu nie stać!!! Zadłużył Pan nasz kraj i robi to dalej nie chcę takiego Premiera którytylko dla siebie chce dobrze żeby jego konto wzbogacało się o kolejne zera... Stawiam na PiS!!!

  Odpowiedz
 • do 10(2011-09-21 10:42) Zgłoś naruszenie 00

  może napisz coś merytorycznie, OK?
  Nie miałeś dziś przekzów dnia z centrali PO?

  Odpowiedz
 • pytanie(2011-09-21 08:49) Zgłoś naruszenie 00

  jak żyć panie premierze pod rządami PO, skoro zamiatacie pod dywan każdą aferę z udziałem PO?

  Odpowiedz
 • do z IP: 83.10.136(2011-09-21 10:07) Zgłoś naruszenie 00

  Idziesz na ilość nie na jakość

  Odpowiedz
 • KALIF(2011-09-21 09:58) Zgłoś naruszenie 00

  „Premier Tusek rusza w kraj, wypożyczył kłady. Polną drogą jedzie bo, nie ma autostrady”.

  To słowa popularnej niegdyś piosenki jednego z kabaretów. I częściowo się sprawdziły.
  Otóż Jego Rudośc Premier Donald T. postanowił że zacznie jeździc specjalnym autokarem wyborczym po Polsce.

  Chce spotykać się z obywatelami, rozmawiać, przekonywać.

  To ciekawe, zważywszy na fakt, że do niedawna czkawką odbijało mu się spotkanie z plantatorem papryki i pytanie „Panie premierze, jak życ ?”. No może teraz będziemy świadkami pokazówek, tak by nawet włos z głowy nie spadł naszemu „menżowi stanó”.

  Ludzie z prawdziwymi problemami może nie zostaną dopuszczeni do Donka. A może w ogóle w tym autokarze nie będzie Tuska, a tylko jego przydupasy ?
  No chyba że znowu współpracownicy będą zaklinali rzeczywistośc. Że tak naprawdę to nie jest źle, a jeśli jest to znaczy że w nocy musiał tu grasowac zły Kaczor ze swymi ludźmi i zniszczył to co Jaśnie nas Uciskający herr tusk iekipa zrobili
  Pamiętamy jak miał zamieszkać w Sejmie by dopilnować ofensywy ustawowej. Znudziło mu się po paru godzinach.

  Odpowiedz
 • xx(2011-09-21 09:57) Zgłoś naruszenie 00

  Słyszałem o tym, że miejsca dokąd pan premier się udaje po prostu się wyludniają, a przerażeni mieszkańcy wraz z dobytkiem uciekają w stronę Zaleszczyk. Całe szczęście, że minister Grabarczyk się postarał i nie wszędzie asfalt sięga, stąd i zasięg tuskobusu dosyć ograniczony, a nawet jakby co, to pan premier w trzewikach dalej nie zajdzie. A w błocie – wiadomo – TVN 24 nie rozłożą stojaka z kamerą, aby nadać relację na żywo. Ciekawe czy pan premier zabrał z sobą panią Piterę i panią Hall. Na tą ostatnią podobno czekali mieszkańcy Kujaw, byli bardzo bardzo ciekawi jak wygląda pani minister oświaty w spodniach, bo jak wygląda golusieńka oświata to wiedzą.
  Jednego jestem ciekaw – czy dla autobusu przewidziano jakąś trasę zagraniczną. Np. do Grecji i niekoniecznie z powrotem? pozdrawiam

  Odpowiedz
 • x(2011-09-21 09:51) Zgłoś naruszenie 00

  Panie Tusku ,a może tak koleją . Też dobrze widać i można wziąć ze sobą więcej klakierów a i o Naszej Heni Kochanej / Krzywonos naturalnie/ nie zapomnieć

  Odpowiedz
 • redaktor(2011-09-21 09:46) Zgłoś naruszenie 00

  ZAPYTALIŚMY MARSZAŁKA STEFANA WIADOMEGO CO SĄDZI O ARTYKULE:
  - To jest żenada, niesłychanie haniebna, podła , obrzydliwa i nikczemna wypowiedź, ręce opadają, szkoda w ogóle o tym rozmawiać, to dęta pisowska prowokacja , za tym stoi PiS i Kaczyński , szkoda marnować czas na takie bzdury, dęte jakieś awantury, afery, których nie ma, takie małostkowe czepianie się jakichś detali, absolutnie nieprzyzwoite, nikczemne zachowanie, to przejaw bezsilnej wściekłości naszych konkurentów, którzy chyba już kompletnie się rozchorowali na głowę, na mózg, na wszystko, czy jest w ogóle sens rozwodzić się nad tymi chorymi z nienawiści ludźmi, zostawmy ich samym sobie, to szkodniki, wielkie, oślizgłe szkodniki, ohydne, szkodzą tylko i przeszkadzają, nic nie mają do powiedzenia, kompletna pustka intelektualna i moralna, ja bym im głos wyłączył i już, po co ich w ogóle zapraszać gdziekolwiek, narobią bydła i tyle tego będzie

  Odpowiedz
 • Zróbmy więcej(2011-09-21 09:43) Zgłoś naruszenie 00

  Pamietam doskonale rysunek Andrzeja Mleczki z czasow gdy rysownik ten nie mial jeszcze aberacji politycznej, a wyrazal jedynie zdroworozsadkowe opinie mlodej polskiej inteligencji.
  W kibelku, zadumany nad wielka kupa dzialacz partyjny mowi do zony. ”Zrobilismy duzo, a zrobimy jeszcze wiecej.”
  Mysle, ze obecnie, po opublikowaniu nowego, ”genialnego” hasla wyborczego PO, rysunek ten, tak jak za czasow komuny, bedzie objety zakazem publikacji. Mleczko z pewnoscia zaprzeczy, ze kiedykolwiek rysunek taki ”popelnil”. Wielka szkoda…

  A swoja droga moze by tak zmodyfikowac to haslo by wszystko bylo jasne. Proponuje
  Zrobimy wiecej! Bedzie wielki smrod!

  Odpowiedz
 • taka jest prawda(2011-09-21 09:36) Zgłoś naruszenie 00

  A propos udzialu p.p. Buzka i Lewandowskiego w spocie wyborczym PO to czy sprawa ta nie powinna byc przedmiotem skargi rzadu polskiego do Unii Europejskiej przeciwko bezprecedensowej ingerencji politycznej Unii Europejskiej w wewnetrzne sprawy niezaleznego panstwa?

  Nalezy rowniez zlozyc doniesienie o jawnej korupcji. Obaj apolityczni urzednicy Unii Europejskiej, w otwarty i niezawoalowany sposob usiluja we wspomnianym spocie przekupic polskich wyborcow oferujac im 300 mln zlotych i do tego nie z wlasnej kieszeni!
  Swoja droga to PO-spece kiepsko sie orientuja w tendencjach kursowych. Gdyby uzyli dzisiejszego kursu ”coraz mocniejszej” zlotowki to kwota lapowki dla Polakow bylaby zdecydowanie wyzsza!

  Uwazam, ze minister Twitter powinien natychmiast wystosowac note protestacyjna do Prezydenta Unii. Wiemy, ze potrafi szybko reagowac i pamietamy jego note do Watykanu.

  Panowie, czekamy na reakcje!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!