statystyki

Kodeks cywilny z komentarzem

Kodeks cywilny z komentarzem to e-book dla każdego, bo przecież na co dzień zdarza nam się zawierać umowy cywilnoprawne (w tym: sprzedaży, o dzieło czy darowizny), a nie zawsze wiemy, jakie skutki prawne to ze sobą niesie. Oprócz kodeksu w publikacji znajdziemy wzory najpopularniejszych umów wraz z konkretnymi zapisami, które powinny się w nich znaleźć. Autor na przykładach pokazuje również praktyczne zastosowanie wybranych przepisów.

Publikacja: 14 czerwca 2012, 13:03 Aktualizacja: 22 czerwca 2012, 15:33

e-book: Kodeks cywlilny z komentarzem

źródło: DGP
e-book: Kodeks cywlilny z komentarzem

z YetiPay tylko: 129.90 zł

E-book zawiera m.in.:
- najaktualniejszą wersję ustawy
- wzory umów (np. o dzieło, sprzedaży, najmu, przewozu, pożyczki itd.)
- porady, jak samodzielnie, bez pomocy prawnika sporządzić umowy zawierane w codziennych sytuacjach życiowych
- przykłady konkretnych umów
- praktyczne wskazówki, np. kiedy warto zawrzeć umowę o roboty budowlane, jak można odwołać darowiznę, jak wycofać się z umowy dożywocia, jakie obowiązki wiążą się z udzieleniem pożyczki


Autor postawił sobie za cel przybliżenie skomplikowanej materii prawnej zwykłemu czytelnikowi. Każdy z nas w swoim codziennym życiu styka się z różnymi rodzajami umów cywilnoprawnych, więc powinien wiedzieć, jak je skonstruować lub na jakie zapisy w nich zawarte uważać. Dzięki konkretnym przykładom książka z pewnością sprawdzi się w praktyce, zwłaszcza gdy chcemy uniknąć kosztownego angażowania prawnika.

O autorze:
Adam Makosz – prawnik i dziennikarz, specjalizuje się w prawie cywilnym, karnym, administracyjnym i prawie nowych technologii.

304 strony

Zapytaj o licencje

Sondaże

Ordynacja

Kandydaci

Zapisz się na bezpłatny newsletter