last minute dominikana

Baza artykułów znajdująca się w serwisie dotycząca tematu last minute dominikana. Najnowsze wiadomości i informacje dotyczące last minute dominikana.
Znajdź informacje dla siebie w naszym katalogu tematów.


 • Na wakacje leć z Berlina. Będzie taniej

  Na wakacje leć z Berlina. Będzie taniej

  Wycieczki droższe o 20 – 30 proc. niż rok temu, brak atrakcyjnych promocji last minute, wycofywanie w ostatniej chwili z oferty niektórych kierunków – tegoroczne wakacje z biurami podróży przynoszą same rozczarowania.

  czytaj więcej

 • Lato zimą? Zobacz, co proponują biura podróży

  Lato zimą? Zobacz, co proponują biura podróży

  Nie wszyscy są miłośnikami jazdy na nartach. Dlatego biura podróży przygotowały bogatą ofertę wczasów w ciepłych krajach. Zobacz, dokąd można uciec od zimy z biurem podróży.

  czytaj więcej

 • Grecja najpopularniejszym celem tegorocznych wakacji zagranicznych. Turyści zamieniają Egipt na Tunezję

  Grecja najpopularniejszym celem tegorocznych wakacji zagranicznych. Turyści zamieniają Egipt na Tunezję

  Grecja wyprzedziła Egipt jako najpopularniejszy zagraniczny cel wakacyjny. Niemal co czwarty wyjeżdżający zdecydował się na podróż do tego kraju. Turyści odwracają się od Egiptu, przed wyjazdami do którego ostrzega MSZ. Polacy najczęściej wakacje w Egipcie zamieniają na wyjazd do Tunezji lub Turcji, choć aż co dziesiąty chce nadal lecieć do Egiptu. Rośnie także popularność egzotycznych podróży poza sezonem.

  czytaj więcej

 • Kenia, Wenezuela i SPA w Austrii - Polacy wybierają ekskluzywne wakacje

  Kenia, Wenezuela i SPA w Austrii - Polacy wybierają ekskluzywne wakacje

  W pierwszej kolejności znikają najtańsze produkty – taka zasada powinna obowiązywać w okresie spowolnienia gospodarczego. Tak jednak nie jest, przynajmniej na rynku turystycznym. Jak deklarują touroperatorzy na nadchodzący sezon zimowy najlepiej sprzedają się wyjazdy do krajów egzotycznych. Potwierdzają to dane z systemu rezerwacyjnego MerlinX, bazującego na sprzedaży ponad 3,1 tys. agentów. Według niego wycieczki do Wenezueli kupiło o ok. 200 proc. więcej osób niż przed rokiem, do Kenii o ponad 88 proc. na Dominikanę o 54,2 proc., a do Tajlandii o prawie 40 proc.

  czytaj więcej

 • Egzotyczne wakacje w zimie kuszą Polaków

  Egzotyczne wakacje w zimie kuszą Polaków

  Na podstawie analizy danych Fly.pl, czołowego internetowego biura podróży, można dojść do wniosku, że w ostatnich latach egzotyczne kierunki wyjazdów cieszą się coraz większą popularnością. Szczególnie w okresie jesienno-zimowym Polacy chętnie wybierają dalekie destynacje podróży, które w tym czasie gwarantują doskonałe warunki pogodowe. Dodatkową zaletą są bezpośrednie loty czarterem, co stanowi nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy.

  czytaj więcej

 • zobacz więcej wyników

Galeria

Inne

e-Booki - elektroniczne poradniki Gazety Prawnej