Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

6 najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Europie

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
WrocławFantastyczne dekoracje świąteczne na wrocławskim rynku, który już na co dzień ma przecież wiele uroku, sprawiają, że to jeden z najpiękniejszych jarmarków w Europie. Sprzedaż świątecznych smakołyków i rękodzieła o tematyce bożonarodzeniowej prowadzona z drewnianych domków jest uświetniana dodatkowymi imprezami. Na ten rok zaplanowano między innymi rzeźbienie figur lodowych, koncerty i paradę. Zapowiada się wspaniale!
WrocławFantastyczne dekoracje świąteczne na wrocławskim rynku, który już na co dzień ma przecież wiele uroku, sprawiają, że to jeden z najpiękniejszych jarmarków w Europie. Sprzedaż świątecznych smakołyków i rękodzieła o tematyce bożonarodzeniowej prowadzona z drewnianych domków jest uświetniana dodatkowymi imprezami. Na ten rok zaplanowano między innymi rzeźbienie figur lodowych, koncerty i paradę. Zapowiada się wspaniale! / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • turysta
  2016-12-15 19:49:09
  Brakuje mi Drezna
  0
 • wiener
  2016-12-19 00:17:57
  a gdzie Wieden?
  1
  pokażodpowiedzi (1)
 • Bolesław Śmiały
  2016-12-16 08:38:53
  Co to jest "starówka Placu Wacława"?
  0
 • Greg
  2016-12-17 15:16:45
  Jarmarki świąteczne ws krajach zachodnich otoczone są dziś betonowymi zaporami, żeby nikt im nie zrobił drugiej Nicei. Dzieci robią sobie zdjęcia z policjantami z długą bronią, którzy te miejsca patrolują. Oto rodzi się nowa europejska tradycja.
  2
Reklama
Reklama

Zobacz więcej