Ferie zimowe 2016: Najlepsze miejsca dla narciarzy w Polsce

Ferie zimowe dla części województw rozpoczną się jeszcze w styczniu. Choć meteorolodzy nie zwiastują obfitych opadów śniegu, wcale nie trzeba wyjeżdżać do Włoch, Szwajcarii czy Austrii, by zasmakować zimowych sportów. Polskie ośrodki narciarskie już są przygotowane na przyjazd narciarzy. Sprawdziliśmy, gdzie najlepiej wybrać się na narty w Polsce.

Narty

żródło: ShutterStock

Jaworzyna Krynicka

Narciarzy i snowboardzistów nie powinny zawieść trasy Jaworzyny Krynickiej. Jest to stacja narciarska zlokalizowana w południowo-wschodniej części Małopolski w Beskidzie Sądeckim. Dodatkowym walorem krajobrazowym jest położona tuż obok Krynica Zdrój. Jaworzyna Krynicka to osiem tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Ich długość rozpoczyna się od 100 metrów a kończy na 2600. Tutaj, kolejki do wyciągów narciarskich mogą wydłużyć się po 18 stycznia. Wtedy mieszkańcy województwa m.in. Małopolskiego i Świętokrzyskiego rozpoczynają ferie zimowe.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!