Najbardziej niebezpieczne kraje do podróżowania

Wybierasz się na urlop? Oto miejsca, jakich należy unikać. Ukraina, Syria, Irak, Afganistan, Sudan? Nie tylko państwa w których trwa wojna są niebezpieczne. Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzega przed wyjazdami Polaków nawet do krajów, gdzie działania zbrojne nie mają miejsca.

Jordania

żródło: ShutterStock

Jordania

W związku z utrzymującą się niestabilną sytuacją bezpieczeństwa i możliwymi aktami terrorystycznymi, Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży do i przez Jordanię. Osobom przebywającym na terenie Jordanii zaleca się zachowanie wszelkich środków ostrożności, stosowanie się do zaleceń lokalnych władz i służb porządkowych oraz unikanie centrów handlowych. Źródło: MSZ.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Pacyfista(2015-04-01 08:13) Zgłoś naruszenie 84

  Czy ktoś zauważył, ze te wszystkie wymienione kraje są islamskie ??? I niech mi ktoś teraż powie, że islam jest pokojową religją.

  Odpowiedz
 • bez_paniki(2015-04-02 16:51) Zgłoś naruszenie 34

  Haha, ciekawe, Jordania?? Przecież tam cisza i spokój. Straszą ludzi i tyle.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • To_ja(2015-04-01 22:16) Zgłoś naruszenie 22

  W "Mozambik" jest literówka - jest napisane "Mozmabik".

  Odpowiedz
 • Agata(2019-03-22 09:44) Zgłoś naruszenie 11

  Z wieloma krajami się zgodzę choć jestem zdania że zdecydowanie zabrakło tu Ameryki łacińskiej. Na bank 10000 razy bezpieczniej jest w Turcji niż w Meksyku, Brazyli czy Wenuezeli Ale nawet w Pana nie najbezpieczniejsze miałam sytuację dość niebezpieczna i faktycznie w slumsach się dzieje. Arabia Saudyjska nie jest krajem turystycznym i nie powinna się znaleźć na liście bo jadą tam tylko pracownicy na kontrakt. W Jordanu nigdy nie słyszałam żeby coś się stało..ciekawe że Tajlandia nie jest wymieniona gdzie notorycznie osadzania są ludzie w więzieniach są ataki transwestytow i inne zagrożenia wynikające z ubóstwa...również Ukraina powinna być w czołówce Rumunia..dziwny jest tenranking

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!