Najlepsze trasy narciarskie w Beskidach

Szczyrk, Korbielów, Rabka, Wisła, Krynica Zdrój - zobacz najlepsze trasy i ośrodki narciarskie w Beskidach.

Jaworzyna Krynicka

żródło: ShutterStock

Jaworzyna Krynicka. Stacja narciarska Jaworzyna Krynicka to 6 tras, z czego jedna, trasa rodzinna jest nowością nadchodzącego sezonu. Jaworzyna Krynicka to nowoczesne koleje i szybkie wyciągi o łącznej przepustowości niemal 14 000 osób na godzinę, 1100 m trasa VI i 4-os kolej krzesełkowa, komfortowy Hotel z odnową biologiczną, Kolej Gondolowa, 2 koleje krzesełkowe i 8 wyciągów narciarskich, 2 wyciągi szkoleniowe dla dzieciaków, 7 tras zjazdowych ratrakowanych o długości ponad 12 km, śnieg przez średnio 150 dni w roku, trasy o zróżnicowanym poziomie trudności - coś dla mistrza i amatora oraz najdłuższa w Polsce oświetlona trasa i najdłuższa trasa rodzinna.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Marcel(2020-02-21 09:18) Zgłoś naruszenie 00

  Są fajne plany dotyczące rozwoju narciarstwa w Polsce m.in. Beskidzie Centrum Narciarstwa jest projektem bardzo rozwojowym. Mam nadzieję, że na Kotarzu w najbliższym czasie ruszy inwestycja i Brenna będzie mogła dołączyć do miejscowości z odpowiedni zapleczem dla turystów zainteresowanych narciarstwem.

  Odpowiedz
 • Radosław(2019-12-26 15:22) Zgłoś naruszenie 00

  Mam nadzieję, że projekt Kotarz Arena w Brennej zostanie jak najszybciej zrealizowany i ta mapa zostanie wzbogacona o nowy ośrodek narciarski.

  Odpowiedz
 • .(2019-12-26 15:21) Zgłoś naruszenie 00

  .

  Odpowiedz
 • Karol(2020-01-30 21:24) Zgłoś naruszenie 00

  W dalszym ciągu jest za mało u nas dobrych tras narciarskich. Mamy warunki i powinniśmy to wykorzystać, ale do tego potrzebne są nowe inwestycje.

  Odpowiedz
 • Sylwek(2020-03-30 18:01) Zgłoś naruszenie 00

  Szkoda, że Brenna ma takie problemy z realizacją inwestycji na Kotarzu. Dobrych obiektów nigdy za dużo, a po co mamy wyjeżdżać za granice i tam zostawiać swoje ciężko zarobione pieniądze jak można wspierać lokalny rynek.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!