Najlepsze trasy narciarskie w Beskidach

Szczyrk, Korbielów, Rabka, Wisła, Krynica Zdrój - zobacz najlepsze trasy i ośrodki narciarskie w Beskidach.

Dwie Doliny Muszyna

autor: Kamil87żródło: Creative Commons

Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla. Nowością w sezonie 2012/2013 będzie oddanie do użytku przedłużonego wyciągu FRYCEK. Przedsięwzięcie znacznie poprawi komunikację narciarską między dwiema dolinami. Do tej pory, aby przejechać z Wierchomli do Szczawnika, z górnej stacji Wierchomla 1, trzeba było dojechać do wyciągu Frycek, a następnie, wypiąć narty lub na nartach podejść do wyciągu Ryczek, który umożliwiał dotarcie na szczyt Szczawnika, do trasy Szczawnik. Muszyna-Wierchomla to 15 kilometrów naśnieżnych i dobrze przygotowanych tras narciarskich. Po zejściu ze stoku narciarze mają możliwość skorzystanie z hotelowa spa, basenu, masażu oraz wielu innych ciekawych atrakcji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • Marcel(2020-02-21 09:18) Zgłoś naruszenie 00

  Są fajne plany dotyczące rozwoju narciarstwa w Polsce m.in. Beskidzie Centrum Narciarstwa jest projektem bardzo rozwojowym. Mam nadzieję, że na Kotarzu w najbliższym czasie ruszy inwestycja i Brenna będzie mogła dołączyć do miejscowości z odpowiedni zapleczem dla turystów zainteresowanych narciarstwem.

  Odpowiedz
 • Radosław(2019-12-26 15:22) Zgłoś naruszenie 00

  Mam nadzieję, że projekt Kotarz Arena w Brennej zostanie jak najszybciej zrealizowany i ta mapa zostanie wzbogacona o nowy ośrodek narciarski.

  Odpowiedz
 • .(2019-12-26 15:21) Zgłoś naruszenie 00

  .

  Odpowiedz
 • Karol(2020-01-30 21:24) Zgłoś naruszenie 00

  W dalszym ciągu jest za mało u nas dobrych tras narciarskich. Mamy warunki i powinniśmy to wykorzystać, ale do tego potrzebne są nowe inwestycje.

  Odpowiedz
 • Sylwek(2020-03-30 18:01) Zgłoś naruszenie 00

  Szkoda, że Brenna ma takie problemy z realizacją inwestycji na Kotarzu. Dobrych obiektów nigdy za dużo, a po co mamy wyjeżdżać za granice i tam zostawiać swoje ciężko zarobione pieniądze jak można wspierać lokalny rynek.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!