Miasta z najlepszym ulicznym jedzeniem

Użytkownicy portalu VirtualTourist.com dokonali wyboru 10 najlepszych miast świata, w których można najlepiej zjeść. Nie chodzi o wykwintne restauracje, ale o tzw. jedzenie uliczne.

Będąc w Sajgonie (Ho Chi Minh City) warto spróbować takich potraw jak np. Bo La Lot, czyli przyprawionej wołowiny, która jest podawana w liściu. Jedyną przestrogą dla turystów, którą podaje portal VirtualTourist jest wybieranie, takich ulicznych straganów z jedzeniem, które są popularne i tłoczne – miejscowi zawsze wiedzą, gdzie zjedzą najlepiej.

żródło: ShutterStock

Będąc w Sajgonie (Ho Chi Minh City) warto spróbować takich potraw jak np. Bo La Lot, czyli przyprawionej wołowiny, która jest podawana w liściu. Jedyną przestrogą dla turystów, którą podaje portal VirtualTourist jest wybieranie, takich ulicznych straganów z jedzeniem, które są popularne i tłoczne – miejscowi zawsze wiedzą, gdzie zjeść najlepiej.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!