« Powrót do artykułu

Co kraj to obyczaj, czyli gdzie ludzie wyruszają na urlop

Co kraj, to obyczaj. W różnych zakątkach świata pod słowem "urlop" rozumie się zupełnie coś innego. Grecy odwiedzają babcie, Amerykanie wolą spędzać wolny czas u siebie w kraju, a Czesi wybierają Chorwację.

Turystyka

żródło: ShutterStock

Turystyka

statystyki

Komentarze (3)

 • ola(2012-07-31 11:38) Zgłoś naruszenie 00

  Najważniejsze to jechać bezpiecznie a nie z biurem, które lewdo zipie. Ja już swoje za pomocą raportu od verdict sprawdziłam więc mam nadzieję że nie będzie żadnych niespodzianek.

  Odpowiedz
 • MAMA(2012-07-27 14:36) Zgłoś naruszenie 00

  Bułgarzy mogą pojechać albo do Złotych Piasków ( jako miejscowości ), albo nad złote piaski ( jako opis ich wybrzeża )... Taka mała upierdliwość jeśli chodzi o poprawne używanie języka polskiego przez dziennikarzy

  Odpowiedz
 • monn(2012-07-31 20:38) Zgłoś naruszenie 00

  tylko w polsce biura są takie popularne. w innych krajach ludzie sami dbają o to gdzie i jak spędzą wakacje. ale zła passa turystyczna otworzyła oczy. coraz więcej osób przekonuje się, że w zorganizowanych przez siebie wakacjach jest więcej plusów. wystarczy rzucić okiem na http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wakacyjna_woltyzerka_238175.html większa satysfakcja z wyjazdu i więcej kasy w kieszeni zostaje.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!