Zobacz najdroższe produkty kulinarne świata

Smakosze są w stanie wydać na jedzenie niemałe pieniądze. Jak duże, pokazuje zestawienie portalu „Business Insider", który opublikował listę najbardziej ekskluzywnych produktów kulinarnych świata. Oto one.

  • Kopi Luwak – za kilogram tej kawy, pochodzącej z południowo-wschodniej części Azji, trzeba zapłacić 506 dolarów (równowartość ok. 1700 złotych). Chętnych nie brakuje, pomimo że ten gatunek kawy wytwarza się z ziaren połykanych przez żyjącą w południowo-wschodniej części Azji cywetę. Ziarna, które nie zostają strawione przez to zwierzę, są potem wybierane z jego odchodów i… bardzo drogo sprzedawane.
  • Wołowina Kobe – za kilogram tego mięsa trzeba zapłacić ok. 1,1 tysiąca dolarów (równowartość ok. 3,6 tysiąca złotych). Wołowina ta pochodzi z hodowanych tylko w Japonii krów Wagyu, które są karmione specjalną paszą składającą się z ryżu, zboża i ziemniaków. Zwierzęta, aby mięso było odpowiednio delikatne, są także systematycznie masowane przez swoich hodowców.
  • Grzyby Matsutake – za jeden kilogram tych grzybów trzeba zapłacić ok. 4,4 tysiąca dolarów (równowartość ok. 14,4 tysiąca złotych). Są podobne do europejskiej gąski, ale drzewa, które kiedyś stanowiły naturalny rodzaj schronu dla tego gatunku grzyba, zostały zdziesiątkowane przez owady. Dlatego w Japonii, Korei i Chinach, gdzie są bardzo popularne, ich ceny zostały wywindowane do niebotycznego poziomu.
  • Arbuz Densuke – za sztukę trzeba zapłacić nawet 6 tysięcy dolarów (prawie 20 tysięcy złotych). Owoce osiągają wagę 11 kilogramów. Hoduje się je tylko na wyspie Hokkaido, a rocznie na rynek trafia tylko 10 tysięcy sztuk tego gatunku arbuza.
  • Szafran – za 1 kilogram tej przyprawy trzeba zapłacić ok. 6 tysięcy dolarów (równowartość blisko 20 tysięcy złotych). Cena jest tak wysoka, gdyż aby uzyskać ten kilogram, trzeba zebrać aż 150 tysięcy kwiatów szafranu uprawnego.
  • Białe trufle – za ten gatunek grzyba, do którego poszukiwań wykorzystuje się specjalnie wyszkolone psy lub świnie, trzeba zapłacić ok. 8 tysięcy dolarów za kilogram (ok. 26 tysięcy złotych). Specjał ten sprzedaje się najczęściej na aukcjach. W 2009 roku, na jednej z takich licytacji, ważącą 750 gramów truflę sprzedano za 100 tysięcy euro.
  • Herbata Tie Guan Yin – kilogram tej herbaty kosztuje ok. 14,5 tysiąca dolarów (równowartość ok. 48 tysięcy złotych). Ta pochodząca z prowincji Fujian w Chinach odmiana półfermentowanej herbaty ulung produkowana jest od XIX wieku.
  • Kawior – ten pochodzący z bieługi przysmak uznawany jest za synonim luksusu. Za najdroższy kawior uważany jest Almas (co w języku perskim oznacza diamenty), który sprzedawany jest w puszkach wykonanych z 24-karatowego złota. Za jedną puszkę trzeba zapłacić 25 tysięcy dolarów (ok. 82 tysiące złotych).
  • Królewskie melony Yubari – rekordowa jak dotąd cena za jeden melon Yubari wyniosła 26 tysięcy dolarów (równowartość 85 tysięcy złotych). Z reguły jednak za owoc ten trzeba od 50 do 100 dolarów. Generalnie obowiązuje zasada – im owoc okrąglejszy, tym cena wyższa. Królewskie melony Yubari, hodowane nieopodal japońskiej metropolii Sapporo, są właściwie mieszanką dwóch innych gatunków melona i stanowią bardzo popularny prezent, jaki Japończycy wręczają sobie w trakcie święta Chugen.
  • Tuńczyk błękitnopłetwy – na jednej z tegorocznych aukcji rybnych w Tokio znalazł się kupiec, który za ważącą 269 kilogramów rybę zapłacił 736 tysięcy dolarów (równowartość 2,4 miliona złotych). Oznacza to, że jeden kilogram tuńczyka kosztował tego smakosza około 9 tysięcy złotych. Pomimo, że tuńczyki błękitnopłetwe osiągają nieprzeciętne rozmiary, ich populacja kurczy się coraz bardziej, stąd zapewne taka wysoka cena.
statystyki

Komentarze (5)

  • Mniam(2012-05-29 23:05) Zgłoś naruszenie 00

    mniam mniam pychotka niema to jak świeże gówienko

    Odpowiedz
  • ja(2012-05-29 12:12) Zgłoś naruszenie 00

    Wygląda ohydnie.

    Odpowiedz
  • tatiana(2012-05-30 12:45) Zgłoś naruszenie 00

    a propos zdjecia kawioru! zledobraliscie! kawior o ktorym piszecie, ten z bielugi, jest czarny, nie czerwony!!! zasadnicza roznica, przeciez czerwony jest z innej ryby, o innym smaku, kolorze i oczywiscie w cale nie jest taki drogi, zmiencie zdjecie!

    Odpowiedz
  • xxx(2012-05-30 14:59) Zgłoś naruszenie 00

    i tym oto zdjęciem (nr 1 - kopi luwak) obrzydzono mi tzw. szyszki czyli dmuchany ryż zlepiony masą krówkową, który zawsze w dzieciństwie tak lubiłam :(((

    Odpowiedz
  • andy(2012-06-01 02:01) Zgłoś naruszenie 00

    sranie w banie, byłem na plantacji kopi luwak i 1kg kosztuje w przeliczeniu na nasze 900 pln

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!