Zimą odpoczywamy dłużej. I jesteśmy skłonni wydać więcej

Atrakcyjne ceny poza sezonem i coraz bogatszy wybór ofert wakacji w najodleglejszych krajach świata sprawia, że na wyjazdy decyduje się coraz więcej osób. Zimowe wakacje Polaków zwykle są dwa razy dłuższe niż te w sezonie letnim. Na odpoczynek z dala od panujących w kraju mrozów jesteśmy też w stanie o wiele więcej zapłacić. Jak się okazuje pora roku ma ogromny wpływ na nasze podróżnicze zwyczaje - wynika z analiz biura podróży Rainbow.

Rainbow 1

żródło: Materiały Prasowe

Hiszpania hitem przez cały rok Jeżeli mielibyśmy wskazać ulubiony całoroczny kierunek wyjazdowy Polaków, należałoby wskazać na Hiszpanię. Co prawda, w sezonie letnim zajmuje ona drugie miejsce (20 % wszystkich wyjazdów, na pierwszym miejscu znajduje się Grecja – 32,2%), za to w zimie nie ma sobie równych (17,8%). – Hiszpania jest przede wszystkim łatwo dostępna. Należące do nich Wyspy Kanaryjskie, na których nawet zimą temperatury oscylują w granicy 25 stopni, to idealne rozwiązanie dla tych, który chcą zaznać trochę słońca. W dodatku za rozsądną cenę – za zimowe wakacje na Kanarach zapłacimy znacznie mniej niż za egzotykę – mówi Piotr Wilk z biura podróży Rainbow.

statystyki

Komentarze (3)

 • oewonga(2017-03-08 13:38) Zgłoś naruszenie 00

  Witam! Zwyczaje Polaków odnośnie wakacji, jak widać, ulegają zmianie. Wiele osób wybiera egzotyczne kierunki, w których można liczyć na niesamowite widoki i odpoczynek od zimy. Każdy, kto ma w planie taki wyjazd, a brakuje mu pieniędzy, może skorzystać z oferty pożyczki w wonga.com. To jasna i czytelna oferta, w której wiadomo od początku jaką kwotę trzeba będzie spłacić w wyznaczonym terminie. Tak więc, maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 5000 zł, którą można spłacić nawet w 18 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl - pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=gazetaprawna. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

  Odpowiedz
 • Bożena(2017-03-28 22:33) Zgłoś naruszenie 00

  Ja się wcale nie dziwię, że zwyczaje Polaków ulegają zmianie. Nikt o zdrowym rozumie nie wybierze Egiptu czy też Turcji czy tunezji, to w dzisiejszych czasach zbyt ryzykowne. Ja wolę szukac oferty na topdeals4travel i wybrać Europę.

  Odpowiedz
 • Szironek(2018-09-25 10:20) Zgłoś naruszenie 00

  Działający, sprawdzony i pewny link na zwrot 50 zł na rezerwację noclegu w booking.com Minimalna wartość rezerwacji uprawniająca do otrzymania zwrotu 50 zł to kwota 100 zł. https://www.booking.com/s/57_6/60666761 Zniżka 50 zł gwarantowana!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!