Porady

1 czerwca 2018 r.

Arizona, Monuments Valley National Park

Wybierasz się w podróż do USA? Te aplikacje ułatwią twoją wycieczkę1 czerwca 2018 r.

Podróżowanie pod Stanach Zjednoczonych to czysta przyjemność: szerokie, sięgające po horyzont drogi, wyjątkowe krajobrazy i cuda natury, czy oferujące każdego rodzaju rozrywki miasta. Jeśli chcesz, żeby twój wymarzony wyjazd okazał się jeszcze tańszy, bezproblemowy i bezpieczniejszy, skorzystaj z proponowanych przez nas aplikacji mobilnych.

27 stycznia 2018 r.

Ceny noclegów siedmiodniowego wyjazdu dla dwóch osób w apartamencie bez wyżywienia w najpopularniejszych ośrodkach w Austrii wahają się od 420 euro (1747 zł) do 560 euro (2329 zł). Drożej trzeba zapłacić za tygodniową rezerwację w trzygwiazdkowym hotelu ze śniadaniem i kolacją.

Narty w Austrii. Ile kosztuje tydzień w Alpach?27 stycznia 2018 r.

28,6% Polaków wyjeżdżających na narty za granicę wybiera stoki w Austrii. Podróżujący do tego kraju samochodem muszą liczyć się ze średnim wydatkiem w granicach 2500-3000 zł na osobę. Najwięcej pieniędzy trzeba przeznaczyć na rezerwację noclegów.

7 lipca 2017 r.

Jak tanio zorganizować wakacje w kraju

Wakacje w kraju? Mogą być udane i tanie7 lipca 2017 r.

Wakacyjny wyjazd planuje w tym roku ponad 16,5 mln Polaków. Na urlop wydamy średnio 3 tysiące złotych, czyli o 570 złotych więcej niż w roku ubiegłym. Jedynie 26 proc. Polaków planuje wczasy zagraniczne. A czy można zaoszczędzić na wakacjach w kraju? 

11 grudnia 2016 r.

Poza sezonem też świeci słońce

Czy warto jechać na urlop zimą? Wakacje poza sezonem to same korzyści11 grudnia 2016 r.

Większość z nas planuje urlop między majem a październikiem. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale warto pamiętać, że podobne upodobania towarzyszą ludziom na całym świecie. Oznacza to, że w szczytowym wakacyjnym okresie nie łatwo o spokojną przystań. Podczas gdy wielu nie wyobraża sobie wakacji poza sezonem, mogą one być naprawdę udane. Czy warto jechać na urlop zimą i z czym to się wiąże?

1 grudnia 2016 r.

Powołanie do życia funduszu oznacza wiele nowych obowiązków biurokratycznych, ale dla przedsiębiorców z branży turystycznej, a nie ich klientów.

Wycieczka z biurem podroży: Poznaj swoje prawa1 grudnia 2016 r.

Interesy klientów korzystających ze zorganizowanych form podróżowania od 26 listopada 2016 r. są chronione nie tylko dzięki polisom touroperatorów, ale i państwowemu systemowi. W razie czego Turystyczny Fundusz Gwarancyjny sfinansuje powrót turystów do Polski, a także wypłaci rekompensatę z tytułu opłaconej wycieczki, która nie odbyła się z powodu plajty biura podróży.