statystyki

Zapłata bonem tylko w zarejestrowanym podmiocie

autor: Joanna Śliwińska28.07.2020, 06:01; Aktualizacja: 07.08.2020, 15:12
18 lipca weszła w życie ustawa o Polskim Bonie Turystycznym (dalej: u.p.t.b.). Na razie większość przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie szuka odpowiedzi na podstawowe pytanie: kto i jak może do niego przystąpić. Nie za wszystkie noclegi lub usługi turystyczne można bowiem w ten sposób zapłacić. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy pomiot wykonujący usługę lub zapewniający nocleg będzie znajdował się na liście prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną oraz zarejestruje się na profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.

18 lipca weszła w życie ustawa o Polskim Bonie Turystycznym (dalej: u.p.t.b.). Na razie większość przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie szuka odpowiedzi na podstawowe pytanie: kto i jak może do niego przystąpić. Nie za wszystkie noclegi lub usługi turystyczne można bowiem w ten sposób zapłacić. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy pomiot wykonujący usługę lub zapewniający nocleg będzie znajdował się na liście prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną oraz zarejestruje się na profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS.źródło: ShutterStock

Przedsiębiorca turystyczny nie będzie mógł przystąpić do programu, jeśli nie znajdzie się na specjalnej liście POT. Może zostać z niej wykreślony, jeśli się okaże, że przekazał nieprawidłowe dane o sobie.

18 lipca weszła w życie ustawa o Polskim Bonie Turystycznym (dalej: u.p.t.b.). Na razie większość przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w programie szuka odpowiedzi na podstawowe pytanie: kto i jak może do niego przystąpić. Nie za wszystkie noclegi lub usługi turystyczne można bowiem w ten sposób zapłacić. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy podmiot wykonujący usługę lub zapewniający nocleg będzie znajdował się na liście prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną oraz zarejestruje się na profilu na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. 

.


Pozostało 88% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane