Bon turystyczny 500 plus na każde dziecko [DLA KOGO, WARUNKI, TERMINY]

27.06.2020, 17:00
Najwcześniej bon 500 plus na wakacje można będzie zrealizować w lipcu br.

Najwcześniej bon 500 plus na wakacje można będzie zrealizować w lipcu br.źródło: ShutterStock

Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin. Sprawdź, jak złożyć wniosek i dowiedz się, kiedy będą wypłacane pieniądze.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (68)

  • Podatnik(2020-06-29 09:46) Zgłoś naruszenie 2820

    Jak zwykle osoby bezdzietne są pominięte. Płacę uczciwie podatki odkąd pracuję. A mam już swój staż długi. I nic od naszego państwa nie dostałam. Niesprawiedliwa tą polityka

    Pokaż odpowiedzi (11)Odpowiedz
  • Wkurzona(2020-06-29 19:14) Zgłoś naruszenie 2113

    Duda weź sobie ten bon i jedź na Marsa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Czytam(2020-06-29 06:30) Zgłoś naruszenie 165

    A ZUS PUE od kiedy będzie miał uruchomioną tę usługę? Nic tam nie znajduję na ten temat.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Pracussss(2020-06-29 15:14) Zgłoś naruszenie 1417

    Tylko dzieci i dzieci, czy nie ma juz nic tylko temat cudzych dzieci, kazdy kto decyduje sie na dziecko sam niech o nie zadba, takie podejscie, ze inni maja dokladac, dzieli ludzi i sie nis dziwiemowienie ze te dzieci zarobia na nasze emerytury to bzdura, sam pracuje na siebie, na emetyture teza patologiczne dzieci nie pojda do pracy tak jak ich rodzice, nie ludzcie sie

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Justyna(2020-06-29 11:27) Zgłoś naruszenie 126

    A rodzice którzy są ubezpieczenia w KRUS-ie gdzie mają się zarejestrować?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ela(2020-06-28 22:16) Zgłoś naruszenie 114

    Czy na pólkolonie o charakterze sportowym,płatne 420 zl można wykorzystać bon?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • Iga(2020-06-29 18:50) Zgłoś naruszenie 114

    Ludzie bałam się że mi ekran w telefonie pęknie tak plujecie jadem wstyd

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Obserwator(2020-06-29 14:36) Zgłoś naruszenie 811

    I tylko wypatrywać ogloszen typu "oddam bon w dobre ręce"

    Odpowiedz
  • Głosuj na dude(2020-06-29 16:39) Zgłoś naruszenie 76

    Rozdawanie trwa nadal z kasy ludzi pracujących których władza ma w ***** ..pracujesz oj głupi jesteś.þ

    Odpowiedz
  • Klara (2020-06-29 06:27) Zgłoś naruszenie 63

    A co jeśli nie wykorzystam bonu

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Paula(2020-06-29 12:30) Zgłoś naruszenie 59

    No sorry dziecko samo nie pojedzie, nie każdego rodzica stać na wakacje a hotel kosztuje

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Rodzic (2020-06-29 10:58) Zgłoś naruszenie 55

    Jeżeli dziecko kończy 18 lat w sierpniu czy bez problemu będzie modło wykorzystać bon w następnym roku

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Opiekun(2020-06-29 12:31) Zgłoś naruszenie 33

    Co to znaczy inne imprezy turystyczne ? Zarezerwowałam miejsce z dzieckiem w Skorzęcinie w domkach czy bonami też można zapłacić bo właścielka powiedziała że nie !

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Rodzic(2020-06-29 09:32) Zgłoś naruszenie 37

    Rozumiem że to bon na dzieci , to znaczy że za wyżywienie i noclegi rodzice za siebie i tak muszą zapłacić a z bonu tylko dziecko, bo nigdzie o tym nie wspominają

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Marcela(2020-06-29 18:59) Zgłoś naruszenie 34

    Znowu ludzie którzy nie mają dzieci ***** dostaną... Nie dość że 500+ TO JESZCZE NA WAKACJE 500 NO PATOLOGIA W TYM PAŃSTWIE SIĘ SZERZY....

    Odpowiedz
  • Jov(2020-06-29 15:18) Zgłoś naruszenie 25

    Mam troje dzieci i nie biorę 500+ to nie dostanę bonu

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Damian(2020-06-29 14:12) Zgłoś naruszenie 16

    A kiedy ZUS wypłaci najpierw pieniądze za opiekę nad dzieckiem w czasie pandemią? Do dzisiaj cisza

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Fghkkl(2020-06-29 14:18) Zgłoś naruszenie 14

    W niech sobie bon wsadza A jak np mają wyjechać rodzice z dziećmi ktorych niepełnosprawność przyklula do łóżka?

    Odpowiedz
  • Angela(2020-06-29 12:04) Zgłoś naruszenie 112

    Czy za granica bon mozna wykorzystać ?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Rodzic(2020-06-29 18:27) Zgłoś naruszenie 15

    A nie daj Boże dziecko Ci zachoruje. Wtedy wszyscy w koło chcą wyrwać to 500 .Każdy kasuje jak by tych 500 było 10 ,a nie daj dziecko na terapię to zrobią z Ciebie okropną matkę .Ceny terapii są kosmiczne wizyty lekarskie też naj lepiej prywatnie ,bo na kasę chorych czekasz miesiącami .Szanowni single i bezdzietni my rodzice nie mamy do ogarnięcia tylko własnego tyłka.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz