« Powrót do artykułu

Objedziemy wschód i Wybrzeże: W Polsce powstanie 220 km dróg szybkiego ruchu

Do kwietnia powinny zostać podpisane umowy na 220 km dróg szybkiego ruchu. Będą cięcia w programie, ale już ogłoszone przetargi nie są zagrożone.

Drogowe budowy i przetargi

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Drogowe budowy i przetargi

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • grand(2015-12-31 18:43) Zgłoś naruszenie 42

    Józek- PiS - jak zawsze tylko oszukiwać ludzi umie! Ale NIC dobrego dla Polski nie zrobi i nie zbuduje! Jak rządzili w latach 2005-07, to na 3-5 lat wstrzymali wszystkie przetargi i drogowe inwestycje! A potem bili w PO, że tak wolno buduje. A PO przez 8 lat zbudowała ponad 3 tys. km dróg ekspresowych! Teraz pożyjemy - zobaczymy - ile PiS zbuduje! Zakładam się , że nie więcej niż 1 tys.km ( przez 4 lata)!! Macie ,,nagrodę" PiS-owcy za swój genialny wybór!! OHYDA !!!

    Odpowiedz
  • Józek(2015-12-30 14:30) Zgłoś naruszenie 21

    Co z połączeniem PKP Rzeszów-Warszawa zapomnieli? A brać kasiorę kosztem podatników to pamiętają? A wypraszać o głosy na Podkarpaciu to pamiętają? A w Sejmie i Senacie gęby nie potrafią otworzyć i godnie reprezentować Podkarpacia? Po co Was wybrano, do roboty lub rezygnować z mandatów.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!