Najbardziej denerwujące zachowania taksówkarzy

Taksówkarze twierdzą, że aplikacje takie jak Uber odbierają im pracę. Czasami jednak sami kierowcy taksówek zniechęcają klientów. Oto najbardziej irytujące zachowania i zwyczaje, które odbierają nam ochotę na korzystanie z takich przewozów.

telefon, karta płatnicza, banki

żródło: ShutterStock

Alergia na karty płatnicze

To nie ważne, że jesteśmy wierni jednej firmie taksówkarskiej, bo to w jej samochodach zawsze jest możliwość płatności kartą. Zawsze znajdzie się kierowca, który nie rozumie, że w jego samochodzie znaleźliśmy się tylko dlatego, że obok kierownicy ma terminal. W najlepszym wypadku czeka nas jęk niezadowolenia i marudzenie o mitycznej prowizji, którą będzie musiał odprowadzić za transakcję. W najgorszym czeka nas pełne rozmachu przedstawienie, w którym taksówkarz wyjdzie z siebie, żeby przekonać nas, że akurat w tym momencie terminal się zepsuł, ale za to bardzo chętnie podwiezie nas pod bankomat. W końcu jego gotówka jest ważniejsza niż czas klienta.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!