Planujesz podróż? Zobacz, najtańsze miasta w Europie

Zobaczcie najtańsze europejskie miasta dla turystów. Może to właśnie do nich warto udać się w podróż w 2013 roku? Ranking stworzył portal Price of Travel, porównując ceny jakie trzeba przeznaczyć na jeden dzień pobytu w danym mieście. Porównane zostały: ceny noclegu w tanim, ale dobrze położonym i cieszącym się dobrymi opiniami wśród turystów hostelu (1 nocleg), cena biletu na przejazd środkami transportu(2 przejazdy dziennie), 1 wejście do znanej atrakcji turystycznej/muzeum, ceny wyżywienia (3 razy dziennie) oraz lokalnych alkoholi. Sprawdźcie wyniki.

Belgrad

żródło: ShutterStock

7. miejsce - Belgrad – podobnie jak Sarajewo, Belgrad zaczyna odżywać po wojnie która wstrząsnęła Bałkanami. Choć w mieście nie znajdują się liczne i zapierające dech w piersiach atrakcje turystyczne, miasto jest pełne życia, w tym również nocnego. Wszystko jest dostępne w przystępnych cenach: będąc w Belgradzie dziennie nie powinniśmy wydać więcej, niż 27,59 USD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!