Planujesz podróż? Zobacz, najtańsze miasta w Europie

Zobaczcie najtańsze europejskie miasta dla turystów. Może to właśnie do nich warto udać się w podróż w 2013 roku? Ranking stworzył portal Price of Travel, porównując ceny jakie trzeba przeznaczyć na jeden dzień pobytu w danym mieście. Porównane zostały: ceny noclegu w tanim, ale dobrze położonym i cieszącym się dobrymi opiniami wśród turystów hostelu (1 nocleg), cena biletu na przejazd środkami transportu(2 przejazdy dziennie), 1 wejście do znanej atrakcji turystycznej/muzeum, ceny wyżywienia (3 razy dziennie) oraz lokalnych alkoholi. Sprawdźcie wyniki.

Istambuł

żródło: ShutterStock

13. miejsce - Istambuł – klasyczne miasto, w którym wschód spotyka się z zachodem. Istambuł jest miastem, które trzeba zobaczyć. Bez dwóch zdań. Atrakcyjne położenie, doskonała kuchnia oraz charakter samego miasta z licznymi zabytkami powinien być wystarczającą reklamą miasta. Planując podróż do Istambułu w 2013 roku trzeba się liczyć z dziennymi wydatkami wynoszącymi 42,83 USD.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!