Polskie muzea, które można zwiedzić wirtualnie [KULTURA ONLINE]

Słynne obrazy z kolekcji książąt Czartoryskich, ogromne zbiory sztuki polskiej z Muzeum Narodowego w Warszawie, a może salon biedermeierowski Zamku Książąt Sułkowskich w Bielsku-Białej? Wiele polskich muzeów można zwiedzić bez wychodzenia z domu, wirtualnie. Oto siedem propozycji:

Muzeum Auschwitz

żródło: ShutterStock

Muzeum Auschwitz-Birkenau

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu pokazuje jak wyglądał i działał były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady Auschwitz-Birkenau. Kompleks obozowy składał się głównie z dwóch wielkich części: Auschwitz I Stammlager i Auschwitz II – Birkenau. Do dziś zachowało się wiele oryginalnych zabudowań z okresu wojennego, autentyczne drogi, rampa oraz liczne dokumenty i inne (m.in. walizki, przedmioty codziennego użytku, pasiaki).

Link do wirtualnego zwiedzania Muzeum Auschwitz-Birkenau >>>

Zobacz także:

Akcja #zostańwdomu: Muzea, teatry i biblioteki otwarte są online [PRAKTYCZNA LISTA] >>>

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Tajemnica 😑(2020-06-07 14:18) Zgłoś naruszenie 00

    A co jeśli ktoś oblewa tylko z informatyki, ponieważ nie ma dobrego do tego urządzenia? A co jeśli z niektórych przedmiotów nauczyciele wysyłają tylko zadania i naucz się sam? ... Skoro uczniowie mają się przykładać, to może niektórzy nauczyciele wezmą w końcu się do roboty i zacznął coś wyjaśniać nawet w notatkach, a nie tylko wysyłać zadania i mieć gdzieś czy uczeń się czegoś nauczy tylko aby odesłał... No i co to ma być te wielkie zdalne nauczanie?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!