« Powrót do artykułu

Miliony na Radom. Co z Modlinem?

Port będzie ukończony trzy lata później, niż zapowiadano. Prawdopodobnie zakładane koszty inwestycji też zostaną przekroczone.

samolot 1

żródło: ShutterStock

Opóźnienia z portem w Radomiu stają się teraz kartą przetargową dla władz portu w Modlinie. Liczą one, że PPL przestanie blokować rozbudowę tego ostatniego lotniska. Od dawna istnieją plany powiększenia tamtejszego, już bardzo zatłoczonego terminalu.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • Krystian(2019-12-12 13:43) Zgłoś naruszenie 71

  Lepiej było rozbudować lotnisko w Modlinie i mogłoby ono obsługiwać wszystkie czarterowe loty enter air i całą resztę. Ludziom by było wygodniej, a tak myślę, że pasażerowie mogą mniej chętnie latać..

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Wisła(2019-12-13 11:13) Zgłoś naruszenie 32

  to komu tam robicie dobrze ze swoich? nie sprawdzili się w biznesie?

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Irena(2019-12-19 13:10) Zgłoś naruszenie 30

  Rząd ma plany na Modlin, jak sam powiedział. Nie ma co ich poganiać, CPK, Radom, teraz Modlin, mają plan reformy sieci komunikacyjnej w Polsce i go realizują bardzo profesjonalnie.

  Odpowiedz
 • Mirosław(2019-12-19 13:12) Zgłoś naruszenie 10

  Rząd ma duże i ambitne plany. CPK, Radom, Modlin też jest na ich oku. Potrzebują chwili żeby się tym zająć, ale też na to przyjdzie pora. Jak tak dalej pójdzie Polska będzie głównym punktem tranzytowym w tej części Europy!

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!