« Powrót do artykułu

Autostrada A2 za 6 lat dotrze do Białej Podlaskiej? Tak obiecuje rząd

Rząd obiecuje, że autostrada A2 za 6 lat dotrze do Białej Podlaskiej. Szykuje też inne trasy na wschodzie, ale na wiele lat w tej układance zabraknie części obwodnicy Warszawy.

autostrada

żródło: ShutterStock

Jeszcze przed 1 listopada znacznie ułatwiony zostanie dojazd na Podlasie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • grand(2018-09-10 20:39) Zgłoś naruszenie 20

  Rację ma Obserwator. Wg mnie, A2 od Warszawy powinna bezwzględnie powstać do Siedlec, skąd jest b.duży rozdział ruchu do Sokołowa Podl., Drohiczyna, Łosic, Hajnówki i Białowieży, Łukowa i innych pomniejszych dróg lokalnych. Dalej na obecnej DK2 do Białej Podl., ruch się zmniejsza o prawie 2/3 pojazdów. Więc z budowaniem tam A2 można jeszcze poczekać. Gdzie indziej są jeszcze ważniejsze do budowy drogi ekspresowe [ S6, S7, S10, S11, S12, S14, S16]. To na nie trzeba szukać KASĘ !

  Odpowiedz
 • Obserwator(2018-09-07 11:18) Zgłoś naruszenie 22

  Tylko kto będzie tą autostradą jeździł - Rosjanie i Białorusini. Jest parę innych miejsc, gdzie natężenie ruchu tak aktualne, jak i prognozowane jest kilkanaście razy większe, jak np DK10między Toruniem i Bydgoszczą i dalej do W-wy czy DK 50, która mogłaby przejąć kawalkady TIR-ów jeżdżące teraz przez Warszawę

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • mieszkańcy klasy "B"(2018-09-10 07:51) Zgłoś naruszenie 01

  Na Dolnym Sl.w powiecie Olesnickim sa gminy które maja drogi ostatniego sortu prowadzące przez las,gdzie nigdy zima nie zobaczysz piaskarki a samochody laduja w rowie.Na dodatek w tych miejscowościach nie ma zadnej komunikacji aby dostac sie do olesnicy.Pociag raz na dzień a stacja zarosnieta że strach tam wogóle przebywać.Za to burmistrz i wójtowie od lat zajmujący stanowiska sa skłóceni i dla jednych drogi a dla drugich zupełnie nic.Tak jest np. w Grabownie nie ma komunikacji,chodników,placów zabaw,scieżek rowerowych i do Olesnicy przez meke zwłaszcza zimą.Jak maja mieszkańcy dojechać do sklepu którzy nie posiadaja samochodu?lub jak sie samochód zepsuje to nie dostana sie do pracy.Czas to zmienić!!!!!!!!

  Odpowiedz
 • Iwona(2018-09-06 14:51) Zgłoś naruszenie 07

  Wg PO autostrady na wschód od Warszawy są niepotrzebne i nieopłacalne. Może i w planach to mieli ale na tzw Świętego Nigdy.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!