Program kursu jest bardzo atrakcyjny. Na początek - jazda Gallardo LP 560-4, później modelem 570-4 Superlegger, a na końcu kursant zasiada za kierownicą Aventadora. Łącznie każdy uczestnik takiego kursu spędza 10 godzin za kierownicą tych super luksusowych aut.

Chętnych na kurs z pewnością nie zabraknie i z pewnością nie będą to ludzie biedni. Najnowsze Lamborghini Aventador kosztuje 255 tys. euro. By go nabyć, trzeba czekać okrągły rok.

Mało kto wie, że Lamborghini jest również znaną marką traktorów. Jej początkiem był założony przez Ferruccio Lamborghini'ego w 1948 r. w Ferrarze zakład Lamborghini Trattori. Na produkcji ciągników jego właściciel zbił fortunę. Zajął się więc tym, co uwielbiał - produkcją super samochodów. W 1963 r. powstaje firma Automobili Lamborghini SpA, której logiem zostaje zodiakalny znak Ferruccia - byk, z siedzibą w miasteczku Sant'Agata Bolognese między Bolonią a Modeną. W 1998 r. Lamborghini staje się holdingiem w 100 proc. należącym do Audi.

Diablo, Murci,lago, Gallardo to marzenie wielu fanów motoryzacji. Tak jak i Reventón - superauto z nadwoziem wzorowanym na kształcie myśliwca F22. 20 egzemplarzy tego auta sprzedano po milion euro za egzemplarz. Teraz na rynek trafia Aventador.