Historia pojazdu sprowadzonego z zagranicy już dostępna

autor: Maciej Suchorabski16.01.2018, 07:00; Aktualizacja: 16.01.2018, 07:13
Usługa sprawdzania historii pojazdu jest bezpłatna

Usługa sprawdzania historii pojazdu jest bezpłatnaźródło: ShutterStock

Funkcjonująca od czerwca 2014 usługa „Historia Pojazdu” poszerzona została o dodatkową funkcję. Obecnie możliwe jest także sprawdzenie samochodu, który został sprowadzony z zagranicy, ale nie dokonano jego pierwszej rejestracji w Polsce.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Spostrzegawczy(2018-09-10 07:47) Zgłoś naruszenie 00

    Jeśli nie można sprawdzać pojazdów sprowadzonych z niemiec to znaczy tylko że tym całym serwisem coś nie tak. Komuś nie na rękę dostęp do takich informacji, niemcom?

    Odpowiedz
  • kamil.no(2018-01-25 15:40) Zgłoś naruszenie 00

    To jest bardzo duże ułatwienie i udogodnienie dla osób które kupują samochody za granicą. Ja co prawda wolę wypożyczać na przykład w Panek gdzie mogę sobie wybierać w nowych modelach ale i tak uważam że to dobre rozwiązanie.

    Odpowiedz
  • Jan(2018-01-16 23:43) Zgłoś naruszenie 80

    Skoro auto sprowadzone to niezarejestrowane więc jedyny nr identyfikacyjny to nr vin - skoro wedle Was ruszyła już możliwość sprawdzana tych auto to proszę o instrukcję bo ja jakoś nie wiem jak to zrobić. Brak możliwości zalogowania, brak możliwości sprawdzenia auta bez podania nr rej i pierwszej rej.

    Odpowiedz
  • licznik(2018-01-16 22:38) Zgłoś naruszenie 21

    50% samochodów u NIemców ma przekręcone liczniki . Oficjalne dane

    Odpowiedz
  • Mareks(2018-01-16 15:56) Zgłoś naruszenie 11

    A czemu nie można sprawdzić pojazdów sprowadzanych z Niemiec, sprzedają samochody na takich samych zasadach co silniki diesla ?????

    Odpowiedz
  • ekolog(2018-01-16 14:10) Zgłoś naruszenie 31

    Niemcy mówią teraz że maja czyste powietrze i najnowsze samochody bo stare Polacy wywieźli

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • olek(2018-01-16 11:01) Zgłoś naruszenie 30

    To nie działa póki co. Próbowałem sprawdzić dwa samochody.

    Odpowiedz