Nie samym abonamentem żyje operator. Zobacz różne usługi, na których zarabiają firmy telekomunikacyjne

Oferta operatorów komórkowych skupia się głównie na sprzedaży usług telekomunikacyjnych, głosowych jak i pakietów internetowych. Często oferują jednak swoim klientom też produkty do domu, ubrania czy prąd.

Tablet

żródło: ShutterStock

Telewizja

Usługi telewizyjne to najbardziej powszechne usługi dodatkowe oferowane przez operatorów komórkowych, szczególnie w dobie coraz bardzie powszechnych smartfonów i tabletów. Plus oferuje telewizję cyfrową swojej spółki nadrzędnej, Cyfrowego Polsatu. Obie spółki należą Zygmunta Solorza-Żaka.

Orange oferuje telewizję cyfrową w ramach współpracy z nC+, w tradycyjnej formie jak i w streamingu, poprzez Neostradę. Oczywiście w Orange dostępne są również pakiety filmów i kanałów telewizyjny na urządzenia mobilne jak i VOD. Jeśli jesteś użytkownikiem sieci T-Mobile, Tak Tak, T-Mobile na kartę lub Heyah również możesz oglądać kilkanaście podstawowych kanałów telewizyjnych w smartfonie i tablecie. Także w ramach streamingu telewizję w 2013 roku udostępnił operator Play.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • nono(2014-11-22 15:48) Zgłoś naruszenie 00

    To oczywiste, że firmy telekomunikacyjne nie zarabiają tylko na internecie... Ja obecnie korzystam z usług Play i zarabiają na mnie całkiem nieźle. Mam u nich zarówno telefon jak i internet. W niedługim czasie planuję jednak przeniesienie się do innej sieci. Jakiś czas temu trafiłam na ofertę firmy Truphone i chyba z niej skorzystam zwłaszcza, że mają bardzo tanie rozmowy międzynarodowe i internet za granicą.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!