O ile zdrożeją bilety lotnicze do najpopularniejszych miejsc z Polski w okresie świątecznym

Na bazie statystyk przygotowanych przez internetową porównywarkę turystyczną KAYAK sprawdziliśmy, jak różnić się będą ceny biletów lotniczych z Polski do najpopularniejszych miejsc w listopadzie i grudniu. Dla porównania pod uwagę wzięto przeloty w dniach od 15 do 30 listopada oraz od 15 do 31 grudnia, obejmujące okres świąt Bożego Narodzenia.

Bangkok

żródło: Materiały Prasowe

Bangkok był zdecydowanie najpopularniejszym kierunkiem podróży spośród wszystkich tras wyszukiwanych przez polskich użytkowników KAYAK w ciągu ostatniego kwartału. Bilet w obie strony na trasie z Warszawy do Bangkoku kosztował w listopadzie średnio 2706 PLN. Jak się okazuje, podróże grudniowe wcale nie muszą być droższe. Na trasie do Bangkoku średnie ceny okazały się bowiem o 100 PLN niższe niż w listopadzie. Prawdopodobnie jest to efekt promocyjnych cen, które oferują przewoźnicy operujący do Azji w ramach zachęty do świątecznych podróży.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Artykuły powiązane

statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!