« Powrót do artykułu

Koronawirus: Praca i życie emigrowały do internetu

Dzięki telepracy wiele firm jest w stanie funkcjonować w warunkach epidemii. Wzrosło znaczenie przestrzegania zasad cyberbezpieczeństwa.

Dziewczyna z laptopem

żródło: ShutterStock

Przed epidemią z takiej formy pracy – jak podaje Instytut Badań Strukturalnych, opierając się na wyliczeniach na podstawie danych z European Working Conditions Survey z 2015 r. − przez kilka dni w miesiącu lub częściej korzystało w Polsce tylko 16 proc. zatrudnionych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Inspektor Pracy(2020-03-27 09:18) Zgłoś naruszenie 21

    .........A Ja się nadal dalej pytam szczególnie POlityków. Ile osób w Polsce zabił do tej pory KoronaVir a ilu do tej pory umarło robotników nie dożywszy emerytur -osób spracowanych w najniebezp i szkodliwych warunkach pracy przez wydłużenie wieku emeryt tak zatrudnianym a dożywszy żyje może rok ,dwa .Czy prowadzicie statystyki śmiertelności tak okradzionych z nadziei na radość odpoczynku emerytalnego, którzy przez mafię Tuska zostali wstecznie gdyż z 2008r działającą na 1998r Ustawą Pomostową a następnie kolejnymi dwoma dołożonymi latami -- zmuszani do nawet 52 lat pracy ,nie licząc nadgodzin które za komuny były powszechne!? Odbierzcie emerytury Platfusom co nie mają więcej niż 30 lat pracy ,dajcie spracowanym z 45 letnim stażem pracy .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!