« Powrót do artykułu

Czy i jak można ograniczyć internet?

Zakaz, edukacja, a może – to najtrudniejsze rozwiązanie – dialog międzypokoleniowy na równych prawach? Nad koniecznością ochrony dzieci przed siecią pracują już dwa resorty.

Troll internetowy

żródło: ShutterStock

Niemal 94 proc. nastolatków korzysta z internetu za pomocą telefonu. 56 proc. uważa, że czasem powinno się odłożyć telefon na bok. 36 proc. próbowało to zrobić, ale bez powodzenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Obywatel.(2020-02-12 10:06) Zgłoś naruszenie 10

    Przy okazji , ,dzieci , zabezpieczycie ,się przed dorosłymi , jak to ma miejsce w dyktatorskich krajach , jak zwykle pod płaszczykiem ochrony dzieci ,ograniczycie dostęp do internetu ludziom dorosłym , jest to zamach na wolności i demokrację , jak za PRL-u , gdzie rządziła PZPR ,bo J.Kaczyński tak jak Gomułka , bał się zachodu , tak Kaczyński boi się UE i zachodu ,za to bez mydła on i cała partia pisowców i zjednoczonej prawicy wchodzą USA ,do tyłka ,i liczą na to że nas obronią jak w latach poprzednich XX wieku , oddali nas w ręce Stalina , razem z Churchillem i tak jak zrobili z Kurdami , zostawili ich na pastę losu . I to jest ta dobra zmiana.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!