« Powrót do artykułu

Megaustawa ułatwi budowę telekomunikacyjnej sieci piątej generacji

Przepisy zaproponowane przez resort cyfryzacji zniosą bariery blokujące wprowadzanie technologii 5G. Jednak nie wszystkie.

Fintech technologia IT informatyka

żródło: ShutterStock

Proponowane zmiany obejmują nie tylko nowelizowaną ustawę o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych, lecz i inne akty prawne.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • nn(2018-12-08 22:00) Zgłoś naruszenie 31

  5G to tragedia dla ludzkiego zdrowia

  Odpowiedz
 • shalom biali niewolnicy(2018-12-11 19:51) Zgłoś naruszenie 21

  tylko po co przyspieszac mobilny internet? by wiecej transmitowac reklam? by narazac zdrowie nasze i przyszlych pokolen? by zwiekszyc inwigilacje ? by zwiekszac kase dla koncernow za kolejne gigabajty niechcianych zbednych tresci a oplacanych z limitem 10gb za 25zl gdy stacjonarny jest bez limitu i ma praktycznie nieograniczona przepustowosc? kolejny slepy etap rozwoju jak W-10

  Odpowiedz
 • Michał(2018-12-09 23:02) Zgłoś naruszenie 12

  Możemy ochronić się przed 5G. Wszystko co potrzebujemy jest w nas. Chodzi o to kim jesteśmy, jak widzimy i czujemy siebie. Ochrona przed 5G jest w uczuciu, emocjach i miłości. I mam na myśli nie miłość poetycką, religijną, new age i tego typu śmietnik. Prawdziwa miłość w nas jest poza umysłem. W każdym z nas nieskończona moc. Nie z zewnątrz, nie w obrazach, nie w bogach, nie w religiach, ale w nas samych. Istniejemy daleko poza technologią. Co więcej. To my możemy wejść w 5G i zmienić ją nami samymi! Z prawdziwymi NAMI żadna technologia nie ma szans. Jesteśmy Super! My jesteśmy mocą, my jesteśmy nieskończonością, my jesteśmy kreatorami światów. Każdy z nas. Dlatego chcą wprowadzić 5G:):):):):):)

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!