« Powrót do artykułu

Orange musi zapłacić 127,6 mln euro kary

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej oddalił wczoraj wniosek Orange Polska o uchylenie wyroku sądu UE dotyczącego kary nałożonej na operatora przez Komisję Europejską w 2011 r. Operator nie ma już żadnych środków odwoławczych.

orange

żródło: ShutterStock

Nakładając karę, KE wzięła pod uwagę, że od 2005 r. polski regulator rynku – Urząd Komunikacji Elektronicznej – wielokrotnie interweniował w tej sprawie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • sdfwe4t43(2018-07-26 17:24) Zgłoś naruszenie 30

  I bajera, kary dla monopolistów to jest jedyny bat na " wolny rynek"

  Odpowiedz
 • były klient(2018-07-30 15:23) Zgłoś naruszenie 20

  Bardziej będę szczęśliwy kiedy Sąd orzeknie winę ORANGE na moją korzyść i dostanę zadośćuczynienie w kwocie 10000 złotych za nałożenie na mnie kary za nieoddanie im telefonu, który od nich kupiłem płacąc fakturę :D

  Odpowiedz
 • Cyklon(2018-08-05 10:11) Zgłoś naruszenie 20

  Natomiast za kradzież znaku towarowego Orange zarejestrowanego w Polsce i domeny www.orange.pl skradzionej przy współpracy z NASK polskiemu inwestorowi pokrzywdzony nigdy nie otrzyma pieniędzy (odszkodowania), z takim gigantem który płaci mafii sydowskiej za nękanie i zastraszanie osób mających uzasadnione roszczenia nie da się wygrać w żadnym sądzie.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!