« Powrót do artykułu

Telekomy: Nowe prawo zasypie nas papierami

Projekt nowelizacji prawa telekomunikacyjnego, który miał scyfryzować kontakt między operatorami a klientami, wprowadzi jeszcze więcej papierowych dokumentów – uważają przedsiębiorcy z branży.

 • Telekomy szczególnie mocno oburza m.in. planowana właśnie likwidacja popularnej dziś możliwości zmiany umowy przez telefon.
statystyki

Komentarze (4)

 • Matt(2018-01-13 08:21) Zgłoś naruszenie 61

  Każdy nowy dowód osobisty powinien być opatrzony podpisem elektronicznym, tanio i wtedy byłby dopiero otwarty świat usług cyfrowych

  Odpowiedz
 • Andrzej(2018-01-10 22:22) Zgłoś naruszenie 30

  Teraz wszystkie dokumenty są na portalu operatora, który może je dowolnie zmieniać. W dodatku na każdym jest co innego. Cenniki są dwa zupełnie różne, informacja o usługach kreuje kolejną wirtualną rzeczywistość kolejną jakże różną znajdziemy na fakturze i to już jest raczej real. Jeden z operatorów blokuje dostęp do istotnych informacji na portalu gdy tylko uważa, że zalegamy z opłatami. Wtedy trzeba dzwonić, na oczywiście odpłatną infolinię, aby uzyskać informacje i złożyć reklamacje. Dziękuję za taką cyfryzacje. Oczywiście na przesłanie potwierdzenia w formie dokumentu elektronicznego z podpisem elektronicznym nie można liczyć. Dla niewtajemniczonych podpis elektroniczny nie tylko potwierdza tożsamość wystawcy ale również gwarantuje integralność treści. O jakiej cyfryzacji mówimy?

  Odpowiedz
 • Emeryt48(2018-01-10 18:30) Zgłoś naruszenie 25

  Mamy 21 wiek komputery itd. a papierów nie możemy się pozbyć w nadmiernych ilościach wstyd i hanba !!!

  Odpowiedz
 • Matt(2018-01-13 08:21) Zgłoś naruszenie 11

  Każdy nowy dowód osobisty powinien być opatrzony podpisem elektronicznym, tanio i wtedy byłby dopiero otwarty świat usług cyfrowych

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!