« Powrót do artykułu

Play kusi kapitał z zagranicy

Giełdowy debiut operatora przejdzie do historii, bo tak wielkiej prywatnej oferty jeszcze na naszym parkiecie nie było. Do sprzedania jest 121,6 mln akcji, na których spółka może zarobić 5,3 mld zł.

Mężczyzna korzystajacy z Internetu

żródło: ShutterStock

Usługą, która będzie ciągnęła cały sektor, jest internet mobilny.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • money.eu(2017-07-04 08:43) Zgłoś naruszenie 10

    Na Play da się zarobić ,ale ja osobiście sprzedam na pierwszej sesji od razu.

    Odpowiedz
  • orim(2017-07-15 07:09) Zgłoś naruszenie 00

    Pewnie da się zarobić ale przy takim podziale dochodów ze sprzedaży akcji spółka zyska tylko z tytułu ograniczenia kosztów a planów inwestycji i poprawy jakości usług nie widać. Stałem się klientem Playa w 2009 roku i najbliższa rodzina także a aktualnie przechodzę do innego operatora i cała rodzina także - powód zero poprawy zasięgu mimo zgłoszeń dotyczących jakości. Trzymałem się firmy tak długo gdyż nie zalewała mnie swoimi ofertami i nie sprzedawała danych naciągaczom telefonicznym. Play nie wkurzała mnie też bezczelnymi kłamstwami przy załatwianiu reklamacji (tłumaczenie braku działania internetu przekroczeniem limitu transferu na samym początku okresu rozliczeniowego ) jak poprzedni operator .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!