« Powrót do artykułu

UOKiK przykręca śrubę telekomom

 Tylko w grudniu ub.r. urząd nałożył na operatorów kary na kwotę 86 mln zł.

konsument, telekomunikacja, telefon

żródło: ShutterStock

W toku są kolejne sprawy. UOKiK bada m.in. problem z udostępnianiem klientom nagrań rozmów na infolinii oraz reklam ofert prepaid namawiających do rejestracji kart SIM.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

 • Robert(2017-02-08 21:46) Zgłoś naruszenie 41

  Bardzo dobrze bo wydzwaniają ciągle mimo iż mówi się że się tego nie życzy

  Odpowiedz
 • Abonent(2017-02-09 18:13) Zgłoś naruszenie 32

  Dlaczego UOKIK nie daje tych pieniędzy poszkodowanym przez operatorów tylko wkłada do budżetu a co z poszkodowanym klientami straciłi kase . Pieniądze z zasądzonych kar powinny być rozdysponowane na klientów oszukanych przez Plus Play Orange t-mobile.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Kazik(2017-02-08 11:05) Zgłoś naruszenie 12

  Dlaczego UOKiK nie zajmie się ogólnopolską akcją zorganizowanych grup przestępczych działających pod przykrywką Urzędów Miast i kradnących prywatne garaże wybudowane na gruncie miejskim. Urzędy Miast nie przestrzegają polskiego prawa i w sposób urągający przyzwoitości i praworządności ZAGRABIAJĄ PRYWATNE GARAŻE - KTO ZATRZYMA URZĘDNICZYCH ZŁODZIEII?????

  Odpowiedz
 • kijimwoko(2017-02-15 00:58) Zgłoś naruszenie 10

  normalne ...pisimajtki szukaja piniedzy na pincent pus misiewicz, a poniwaz nic nie umija robic to kradna,,, tak mentalnosc!

  Odpowiedz
 • ixi(2017-02-20 11:49) Zgłoś naruszenie 00

  UOKIK powinien zlikwidować - "układy" pomiędzy Operatorami, firmami windykacyjnymi i Sądami prawdopodobnie w Funduszach sekurytyzacyjnych udziały mają sędziowie (albo komandytowe albo na okaziciela)

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!