Oto gwiazdy, które zostały milionerami przed dwudziestką

Niektórzy nie muszą latami pracować na sukces, a naprawdę duże pieniądz udaje się im zarobić w bardzo młodym wieku. Zobacz dziesiątkę młodych bogaczy z Hollywood.

  • <b>10. Jaden Smith - ma 14 lat i zarabia 5 milionów dolarów rocznie</b><br>
Urodzony w 1998 roku syn Willa Smitha i Jady Pinkett Smith sławę zyskał dzięki roli w filmie "W pogoni za szczęściem" z 2006 roku. W kolejnych latach zagrał w remake'ach obrazów "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia" oraz "Karate Kid", za który otrzymał 3 miliony dolarów honorarium.<br>
Sukcesy jako piosenkarka odnosi także jego młodsza, dwunastoletnia siostra Willow.
  • <b>9. Selena Gomez - ma 20 lat i zarabia 5,5 miliona dolarów</b><br>
Zadebiutowała w wieku 7 lat. Od tej pory zagrała w ponad dwudziestu filmach, nagrała kilka albumów muzycznych i związała się Justinem Bieberem. Złośliwi twierdzą, że ten związek to jej najbardziej kasowe zajęcie.
  • <b>8. Mac Miller (Malcolm McCormick) - ma 20 lat i zarabia 6 milionów dolarów rocznie</b><br>
Malcolm McCormick to urodzony w Pittsburghu amerykański raper, którego pierwszy singiel z płyty "Best Day Ever" przekroczył wynik 50 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Szacuje się, że w zeszłym roku Mac Miller zarobił ponad 6 milionów dolarów.
  • <b>7. Mario Goetze - ma 20 lat i zarabia 7,5 milionów dolarów rocznie</b><br>
Goetze najlepiej zarabiającym piłkarzem Borussi Dortmund - jego roczny kontrakt przekracza 4,5 miliona euro. <br>
Młody piłkarz otrzymuje też 1,5 miliona euro rocznie dzięki kontraktowi z firmą Nike.
  • <b>6. Taylor Lautner - ma 19 lat i zarabia 13 milionów dolarów rocznie</b><br>
Majątek aktora szacuje się na 40 milionów dolarów. Pracuje on też jako model oraz użycza głosu na potrzeby produkcji radiowych, telewizyjnych i filmowych.
  • <b>5. Angus T. Jones - ma 19 lat i zarabia 15 milionów dolarów rocznie</b><br>Młody aktor zagrał w "Agencie podaj łapę" ('See Spot Run", 2001), "Debiutant" ("The Rookie", 2002), "Wszystko się wali" ("Bringing Down the House", 2003) oraz w serialu "Dwóch i pół" ("Two and a Half Men", 2003), który przyniósł mu pieniądze i popularność.
  • <b>4. Dakota Fanning - ma 18 lat i zarabia 18 milionów dolarów rocznie</b><br>
Młoda aktorka w filmach gra od dziecka. Reklamuje też ubrania Marca Jacobsa oraz współpracuje z Tomem Fordem i Karlem Lagerfeldem.
  • <b>3. Nick Jonas - ma 20 lat i zarabia 18 milionów dolarów rocznie</b><br>
Od 7 roku życia występuje w filmach i serialach. Jest również założycielem grupy Jonas Brothers, w której występuje wraz z braćmi Joe'em i Kevinem.
  • <b>2. Miley Cyrus - ma 20 lat i zarabia 18 milionów dolarów rocznie</b><br>
Filmowa Hannah Montana to kompozytorka, piosenkarka, aktorka, tancerka i projektantka. Jest jedną z najbardziej znanych twarzy show-biznesu.
  • <b>1. Justin Bieber - ma 20 lat i zarabia 18 milionów dolarów rocznie</b><br>Karierę rozpoczął w wieku 14 lat od nakręcenia amatorskiego filmu z wykonaniem piosenki Chrisa Browna. 
<br>Dziś zyski czerpie nie tylko z muzyki, ale także z linii własnych perfum i licznych występów reklamowych.
statystyki

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!