« Powrót do artykułu

Więcej umów może być odfrankowionych. Są kolejne orzeczenia

Sądy po wyroku TSUE wydają więcej orzeczeń na korzyść kredytobiorców. Część z orzeczeń jest prawomocna.

 • Sądy po wyroku TSUE wydają więcej orzeczeń na korzyść kredytobiorców. Część z orzeczeń jest prawomocna.
statystyki

Komentarze (7)

 • voxveritas(2019-11-30 10:33) Zgłoś naruszenie 281

  Kredyty frankowe, polisolokaty - to dowód że polska to absurdalny, wrogi własnemu obywatelowi bantustan. Gdzie miedzynarodowe korporacje banksterskie i rodzime ******* bankowe bezkarnie nogą okradać naród, blatując liczne urzędy, powołane do kontroli nad rynkiem finansowym, urzędy utrzymywane z naszych pieniędzy. A tzw państwo z całym systemem kontroli, bezpieczeństwa i sprawiedliwości kpi ze zwykłego człowieka, najpierw zezwalając na podobne szalbierstwa a następnie po medialnym nagłośnieniu tych spraw, nakazuje ofiarom tych oszustw, ustami Prezesa, kierować do sądu roszczenia w każdej indywidualnej sprawie, tym samy paraliżując procesowy system sądownictwa. Miast rozwiązać, to w sposób administracyjny jak to uczynił Orban na Węgrzech. Sądy w Warszawie są zamulone roszczeniami o obrzydliwe polisolokaty a umów tych zawarto podobno miliony, do tego dojdą jeszcze setki tysięcy kredytów frankowych. Dlaczego samorządy sędziowskie na ten temat nie mówią,? To już tajemnica poliszynela chyba jest.

  Odpowiedz
 • tak(2019-11-29 14:07) Zgłoś naruszenie 211

  w końcu.

  Odpowiedz
 • ja(2019-11-29 12:53) Zgłoś naruszenie 201

  Tak trzymać.

  Odpowiedz
 • Kuba(2019-12-01 13:20) Zgłoś naruszenie 43

  Czy te wyroki zapadły dla powoda Kowalskiego i Nowaka (zwykłych obywateli) ? Pytam, bo sędziowie (b.dobrze zarabiający czyli mający zdolność kredytową dla kredytu złotówkowego) również brali kredyty frankowe.

  Odpowiedz
 • Obywatel.(2019-11-29 15:09) Zgłoś naruszenie 319

  Kto wpadł na taki genialny pomysł w Polsce ,żeby kredyty brać w obcej walucie , wszak w Polsce zarabiamy w złotówkach i to jest nasza waluta , do strefy ero żaden rząd nie chciał przystąpić, a tu naraz czas praz i mamy franki do pobrania w kredycie , które państwo w UE i na zachodzie , daje pożyczkę w naszej walucie polskiej , bo jakoś nic i nikt o tym nie mówił i nie mówi , bo złotówka , jest po prostu dla obcych państw ,nic nie warta , tak było przed wojną gdzie za dolara płaciło się pięć złotych polski i tak jest teraz , gdzie wyjeżdżając na zachód trzeba brać obcą walutę danego kraju , bo inaczej żaden bak nie przyjmie i nie wymienimy złotówki w żadnym baku zachodnim. Co na to rządzący , teraz i wcześniej , wszystkie rządy ,nic z tym problemem nie zrobiły i nie zrobią , bo nasza złotówka , jest ważna , ale tylko w Polsce.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!