« Powrót do artykułu

W połowie polskich gmin cuchnie. Przez fermy, przetwórnie odpadów, zakłady meblarskie

Czasem chodzi o nieprzyjemny zapaszek, gdy się idzie na spacer z rodziną. Niekiedy można poczuć odór, kiedy chce się przewietrzyć pokój. Zdarza się też tak, że nawet przy pozamykanych oknach czuć, nazywając rzeczy po imieniu, smród.

okładka - magazyn majówka

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

okładka - magazyn majówka

statystyki

Komentarze (7)

 • Polska śmierdzi ?(2019-04-30 06:30) Zgłoś naruszenie 80

  PiS powinien w końcu przyjąć przepisy ustawowe, ustalające na co najmniej 2 000 m , odległość kurników, chlewni i obór od granicy ulic i od granicy działek będących własnością innych osób.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • DZIKI KRAJ ?(2019-04-30 06:23) Zgłoś naruszenie 60

  NA POLSKICH WIOSKACH ŚMIERDZI OKROPNIE, bo takie mamy przepisy , tu chyba bez żadnej zgody właścicieli innych działek możliwe jest wybudowanie tzw. śmierdzących inwestycji w zbyt małej odległości .

  Odpowiedz
 • Stanisław(2019-04-29 16:49) Zgłoś naruszenie 30

  W dzisiejszej GP zamieszczono obszerny wywiad - laurkę z prezydentem miasta Rzeszowa T. Ferencem. Chociaż fotografia do niniejszego artykułu unaocznia problem lokalnego super zanieczyściciela Res Drob to jakoś nie zapytano pana Ferenca o to. Pan Ferenc tymczasem przez lata zamiatał problem pod dywan, dalej zresztą prezentuje grę uników... Panowie redaktorzy zapytajcie go o to

  Odpowiedz
 • StAAbrA(2019-04-29 08:34) Zgłoś naruszenie 20

  Problem znany , a przyczyny tym bardziej ... Sprawcy , oczywiście , nadal na wolności ... , a de facto w ministerstwach i innych kancelariach ...

  Odpowiedz
 • planista(2019-04-30 19:14) Zgłoś naruszenie 10

  Wszystko zaczęło się za rządów Mazowieckiego i Balcerowicza, kiedy zlikwidowano Urbanistyczny Plan Krajowy. Dzikie budownictwo kwitło. Zabudowano przestrzenie rezerwowane na inwestycje krajowe, głównie na magistralne (energia, ropa, gaz, drogi, itp). Była hierarchia planów zagospodarowania przestrzennego i znikła. To wina osobista Balcerowicza (ideolog) i jego ministra. Po likwidacji z braku środków gminy nie mogły uchwalić planów urbanistycznych. Potem Sejm SLD zlikwidował do końca 2003 r wszystkie stare plany gminne. Wolna amerykanka kwitła i kwitnie, tego już się nie da zatrzymać, śmierdzi Balcerowiczem i będzie śmierdziec.

  Odpowiedz
 • Anna Skalska (2019-05-01 21:37) Zgłoś naruszenie 10

  To jest horror! Przepisy chore. Komuś waln,ęło na łeb. Dla wsi-gminy nie ma żadnych korzyści z tych fabryk , bo płacą od hektara i podatek od budynków, a nie od faktycznego dochodu! i nic, gminy nie mają, nic oprócz smrodu z tych pseudo-produktów rolniczych - syfilis to jest ten zysk! Polacy obudżcie się to belgowie,DuNczycy zabierają cały zysk a my jesteśmy u nich parobkami za cenę 2000 euro niszcza nas i nasze mienie. Po tem zabierają do swoich ubojni na terenie Polski lub u siebie i nazad sprzedaja ******** do Polski i innych jeleni.Pana Bal.... to za to co zrobił z Polska należy wykastrować i wywieśić na pręgierzu jako przestrogę dla innych cwanych złodzieji wandali. Teraz to się dzieje w Wodzieradach,pseudo- wójt ma tylko 2 rolników( taki co chce chlewnię i producenta peseodo-kaczek) reszta mieszkańców to dla niej jakiś pomiot! Będzie mieć prokuratora !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!