« Powrót do artykułu

Nielegalny przywóz śmieci do Polski: Są pierwsze sukcesy inspektorów

Nowa, restrykcyjna polityka inspekcji ochrony środowiska i służb mundurowych względem nielegalnego przywozu do Polski śmieci z zagranicy przynosi pierwsze efekty – przekonywał minister środowiska Henryk Kowalczyk, podsumowując ostatnie osiągnięcia inspektorów. To ponad 3,8 tys. ton odpadów z Wielkiej Brytanii, które polskim urzędnikom udało się w tym roku namierzyć, a później odesłać tam, skąd przyjechały – na koszt brytyjskiego urzędu ochrony środowiska.

śmieci 4

żródło: ShutterStock

śmieci 4

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (2)

  • Ardaszir(2019-04-25 21:25) Zgłoś naruszenie 30

    Czy w budżecie przeznaczono na inspekcję ochrony środowiska dodatkowe 250 mln złotych, tak jak to zapowiadano w zeszłym roku po licznych pożarach wysypisk, czy też okazało się to zwykłą ściemą a pieniądze trafiły na kiełbasę wyborczą?

    Odpowiedz
  • Tak być może(2019-05-12 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    Istnieje b. duże prawdopodobieństwo ,że dać im nawet 1 mld - to efektu nie będzie widać . Jak życie dowodzi - urzędnik jest od siedzenia a nie logicznego i efektywnego działania .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!