z YetiPay tylko: 109.90 zł

E-book zawiera:
- Forma opodatkowania
- Obowiązkowe prowadzenie dodatkowych ewidencji
- Niezbędna dokumentacja
- Remanent i zamknięcie księgi
- Prowadzenie księgi przez rolnika
- Fiskus - kary za popełnione błędy

Własna firma to spełnienie marzeń dla wielu osób. Po latach wahań, w końcu decydujemy się na otworzenie biznesu. Na początku zazwyczaj widzimy więcej obaw niż korzyści, ale adrenalina daje siłę do działania. Jednak gdy poziom ekscytacji opadnie, pojawiają się obowiązki, zaczynamy wątpić czy podjęliśmy słuszną decyzję.
Wątpliwości potęgują problemy, które pojawiają się przy rozliczeniach z fiskusem. Prowadzenie ewidencji, płacenie podatków, czy składanie deklaracji powodują, że krew zaczyna nam szybciej płynąć z obawy przed popełnieniem błędu. Aby konflikt ze skarbówką z czarnego snu nie przerodził się w rzeczywistość oddajemy w Państwa ręce książkę poświęconą podatkowej księdze przychodów i rozchodów. Dowiecie się z niej Państwo m.in. która forma opodatkowania będzie dla danej firmy najkorzystniejsza, jakie obowiązki się z każdą łączą, jak prowadzić księgę podatkową i dodatkowe ewidencję. Każdy rozdział wzbogacamy stanowiskiem sądów i organów podatkowych. Mam nadzieję, że ułatwi ona - choć po części - prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
Gdy poznacie Państwo rozwiązanie pojawiających się problemów, własna firma będzie sprawiać tylko dużo radości i satysfakcji.

272 stron