Państwa UE przyjęły dyrektywę o prawach autorskich

15.04.2019, 11:53; Aktualizacja: 15.04.2019, 12:04
Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że w głosowaniu przeciwko dyrektywie były w poniedziałek: Polska, Luksemburg Holandia, Włochy, Szwecja i Finlandia. Nie wystarczyło to jednak, żeby zablokować wejście w życie regulacji. Od głosu wstrzymały się: Belgia, Estonia i Słowenia.

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, że w głosowaniu przeciwko dyrektywie były w poniedziałek: Polska, Luksemburg Holandia, Włochy, Szwecja i Finlandia. Nie wystarczyło to jednak, żeby zablokować wejście w życie regulacji. Od głosu wstrzymały się: Belgia, Estonia i Słowenia.źródło: ShutterStock

Kontrowersyjna dyrektywa o prawach autorskich UE została w poniedziałek przyjęta przez państwa Unii. W końcowym głosowaniu większość państw członkowskich UE poparła projekt. Polska i pięć innych krajów były przeciwko.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • PO do delegalizacji(2019-04-15 15:26) Zgłoś naruszenie 00

    Koszmar.

    Odpowiedz
  • łamana jest konstytucja(2019-04-15 13:15) Zgłoś naruszenie 10

    Czyli zwolennicy KON STY TUC JII mogą teraz wyjść i protestować. W końcu została złamana jedna z najważniejszych zasad obowiązującej konstytucji, która mówi, że suwerenem jest naród - czyli obywatele rzeczpospolitej, a nie obcy.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane