« Powrót do artykułu

Sygnaliści w każdym urzędzie. Rząd walczy z nieprawidłowości w administracji publicznej

Obecnie ochrona osób ujawniających patologie w administracji publicznej to fikcja. Rząd chce zmian. – Regulacje dotyczące ochrony sygnalistów muszą być kompleksowe. Nie możemy chronić wyłącznie pracowników sektora prywatnego, lecz także tych, którzy ujawniają nieprawidłowości w urzędach czy wymiarze sprawiedliwości – twierdzi Wojciech Kaczmarczyk, pełnomocnik rządu ds. społeczeństwa obywatelskiego i równego traktowania.

Sygnał do zwolnienia

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Sygnał do zwolnienia

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • A to Polska właśnie(2016-07-05 17:02) Zgłoś naruszenie 23

  Sygnaliści przypominają zgrupowanych w komórkach kościelnych działaczy i działaczki kółka różańcowego oraz skupionych w ORMO społeczników płci obojga. Kółka różańcowe dbały o posłuszeństwo i moralność w każdej parafii. Nie pilnowały za to ludzi w czarnych habitach. Proboszcz i biskup byli poza wszelkimi podejrzeniami. Tak też działało ORMO, wyłączeni z pod prawa byli ludzie na stanowiskach i w stosownej partii. Wraca stare pod nową nazwą - sygnaliści nieprawidłowości. No i PO jednak Unii nie słuchała. A niby tacy porządkowi prawnemu Unii posłuszni.

  Odpowiedz
 • taka prawda(2016-07-06 11:21) Zgłoś naruszenie 11

  to nic nie da,ponieważ administracja obsadzona jest samymi swoimi! nikt nie doniesie na siebie chyba żeby popsztykali sie o kasę!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • inka(2016-07-05 12:02) Zgłoś naruszenie 00

  to w polskim juz nie ma deklinacji???kto pisze te bzdury

  Odpowiedz
 • Adam(2016-07-05 13:52) Zgłoś naruszenie 00

  W "polskim" czym?

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!