« Powrót do artykułu

Darmowe szkolenia pracowników robią karierę. Pracodawcy chcą kursów angielskiego nawet dla sprzątaczek

Darmowe szkolenia pracowników mogą pochłonąć w tym roku ponad 191 mln zł. Pracodawcy chcą dotacji na naukę języków obcych dla... sprzątaczek.

kobieta, zawody, praca

żródło: ShutterStock

Pracodawca może otrzymać dofinansowanie w wysokości 80 proc. kosztów kształcenia.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (5)

 • obserwator(2016-02-17 10:15) Zgłoś naruszenie 51

  i w ten sposb marnotrawi się społeczne pieniądze

  Odpowiedz
 • XXYYZZ(2016-02-17 09:37) Zgłoś naruszenie 42

  ...........nawet dla sprzątaczek?!! A wyobraźcie sobie, wielcy państwo, że sprzątający na miesiąc zastrajkowali ? I okazałoby się że bez prezesów i dyrektorów rzeczywistość przeżyje,ale czy przeżyje bez sprzątających ? Wątpię! Więcej szacunku dla zawodu, bo sprzątająca często ma osobowością przewagę nad swoim szefem, pomimo braku angielskiego! Żenujący tytuł i komentarz.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Radom - sioło PSL. (2016-02-17 14:19) Zgłoś naruszenie 00

  Właśnie dzwoniłam do PUP, w poniedziałek ogłoszono nabór - brak publikacji informacji na stronie głównej - a dziś o 10 już zamknięto ze względu na przekroczenie budzetu. Wniosek skada się z wykazu ilości pracowników i szkoleń. Brak jakiegokolwiek uzasadnienia jak szkolenie wpłynie na pracownika, firmę, uzasadnienia. Nic, zero! Pieniądze jak zwykle wywalone w kieszenie kolegów z PSL!. Na jakiej podstawie ma być wyłonina firma? Kolejność zgłoszeń i przynależność do PSL ? To jest skandal! Kryminał! Panie Minsitrze Ziobro może sie Pan tym zainteresuje.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!