« Powrót do artykułu

Debata DGP o Kodeksie pracy: Prawo, które usiłuje nadążyć za rzeczywistością

W ciągu 40 lat obowiązywania kodeksu pracy zmieniały się realia polityczne, gospodarcze i społeczne. Kilkadziesiąt przeprowadzonych w tym czasie nowelizacji nie ułatwia jego stosowania.

praca, człowiek

żródło: ShutterStock

Praca

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (4)

 • Maciej(2014-06-28 12:05) Zgłoś naruszenie 00

  Dyskusje o niczym.Aby zagadac rzeczywiste intencje i zamierzenia.Bicie piany majace zrobic problem z niczego.A raczej ... z szacunku do istoty ludzkiej, z prawa kazdego do rownego czerpania z zasobow natury.Tak naprawde to ukryty mechanizm dalszego rozkladu panstwa ,na zamiane tego obszaru w oboz pracy niewolniczej. W zamiane tych, ktorzy nie zdaza wyjechac lub nie zlapia w koncu za bron. w zwierzeta do pracy a po zuzyciu na nawoz...To nie przypadek ze historyczna nazwa plemion slowianskich pochodzi z jezyka arabskiego i oznacza mniej wiecej-Sklavin -czyli Niewolnik.

  Odpowiedz
 • Maciej(2014-06-28 12:33) Zgłoś naruszenie 00

  I jeszcze jedno:kto z kim debatuje?Przedstawiciele 10% tych ktorzy zyja z wyzysku pozostalych 90%, dyskutujac sami z soba ? A moze jednak sie myle i jest tam choc jedna osoba z tych, ktorzy budza sie codziennie z przeklenstwem na ustach?...

  Odpowiedz
 • Gosc(2014-06-26 17:09) Zgłoś naruszenie 00

  Gazeta Prawna - brukowiec .

  Odpowiedz
 • Zenia(2014-06-26 18:03) Zgłoś naruszenie 00

  Brukowcem jest GW ! Brukowcem dla Lemingow . O innych brukowcach nie wspominam , Maja jednego PANA , co placi za zamowienia !

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!